DLKP - zlot niedziela 04.VI.2006

Grupa Dolny Śląsk i Lubuskie

Moderator: MiroMiglia

Anonymous

Dojazd do Sielskiej Zagrody

Post autor: Anonymous » 03 cze 2006, 20:10

Dojazd do Sielskiej Zagrody od strony Wrocławia - centrum trasą na Warszawę. Za centrum KORONA należy skręcić na Psie Pole i za Halą Targową na Psim Polu skręcić w prawo w ul. Kiełczowską. Potem cały czas prosto, aż dojedzie się do MIEJSCOWOŚCI KIEŁCZÓW (nie dzielnicy). W Kiełczowie przed Kościółkiem (takim dość małym po prawej stronie) należy skręcić w prawo i jechać, aż do rozwidlenia drogi na dwie i pojechać tak jakby w lewo(ale prosto) i jeszcze ujechać jakies 500m i po prawej stronie będzie Sielska Zagroda. Mam nadzieje, że jasno wytłumaczyłam. Jakby ktoś miał kłopot to podaje swoj tel. 600340227, ale okoliczni ludzie tez dobrze wiedza gdzie co jest. Przepraszam, że tak poźno piszę i do zobaczenia jutro. A czy oprócz LANCI jest jeszcze jakiś znak rozpoznawczy? Bo jak wiecie JA DOPIERO ZACZYNAM PRZYGODE Z LANCIA I KLUBEM.

Awatar użytkownika
KKMisfire
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław - Dolnyśląsk

Znak rozpoznawczy.

Post autor: KKMisfire » 03 cze 2006, 21:48

Masz rację ... najważniejszy znak rozpoznawczy to samochód Lancia :wink: Ja postaram się oflagować ... mam flagę klubową więc nasz samochód będzie widoczny.

PS.
Spisz sobie telefony ludzi ... tak na wszelki wypadek.

PS 2.
Coś jutro pogoda może niedomagać :?

Pozdro.
Konrad & Sylwia.
Pajda z włoskiej stajni.

Anonymous

Odp: Znak rozpoznawczy.

Post autor: Anonymous » 03 cze 2006, 22:22

PS 2.
Coś jutro pogoda może niedomagać :?

Pozdro.
Konrad & Sylwia.[/quote]


NO TO ZROBMY TAK JAK PISALAM WCZESNIEJ - JAK BEDZIE PADAC TO POZNAMY SIE NASTEPNYM RAZEM, ALE CHYBA Z CUKRU NIE JESTESMY??? (ZRESZTA JEST TAM GOSPODA JAK WIDZIELISCIE) NO A JAK BEDZIE ZIMNO TO CHYBA NIE PRZESZKODA? Z TEGO CO CZYTAŁAM W ZIMIE TEZ SIE SPOTYKALISCIE HIII. WIEC JA BEDE TAK CZY OWAK OK. 13.

Kabar
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 428
Rejestracja: 31 gru 2004, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

DLKP - zlot niedziela 04.VI.2006

Post autor: Kabar » 04 cze 2006, 0:06

Niestety nie będę mógł przyjechać. Muszę zreanimować samochód. Planuję za 2 tyg już jeździć wiec na następny napewno przyjadę.
Trzeba będzie zorganizować :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
KKMisfire
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław - Dolnyśląsk

DLKP - zlot niedziela 04.VI.2006

Post autor: KKMisfire » 04 cze 2006, 10:20

Pogoda nie zachwyca. Magicy z TV twierdzą, że po południu ma się przejaśnić.

My będziemy na bank ... rybka smażona/grillowana, którą wczoraj widziałem i wąchałem nie daje mi spokoju.

Pozdro.
Konrad & Sylwia.
Pajda z włoskiej stajni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Dolny Śląsk i Lubuskie:::”