Dedra SW 1.8 GT - tłumik końcowy

Awatar użytkownika
JawaRenegade
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 96
Rejestracja: 15 maja 2012, 0:37
Skype: renegade_89_666
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Żukczyn

Dedra SW 1.8 GT - tłumik końcowy

Post autor: JawaRenegade » 31 sie 2014, 16:06

Witam.
Od 2 dni przeszukuje internet w poszukiwaniu tłumika (tłumików) do Dedry SW 1.8 GT 98r. Jedyne co znajduje to tłumik środkowy. Oczywiście w katalogach są tłumiki końcowe najczęściej MTS ale są niedostępne. Znalazłem na niemieckiej stronie zestaw obu tłumików końcowych dedykowanych do mojego modelu za nie całe 700zł z przesyłką ale aktualnie nie mam tyle funduszu. W moim aucie końcówka była już wycięta i wymieniana oczywiście na jakiś zamiennik z innego samochodu, ale nie mam pojęcia z jakiego. Łatałem ją już parokrotnie ale w końcu się skończyła. Wiem że tłumiki które powinny być zamontowane w oryginale są połączone na stałe, ale z racji że ktoś już kiedyś wymieniał samą końcówkę a pierwszy jeszcze jest wizualnie w dobrym stanie chce zrobić to samo.

I teraz pytanko:
- Czy ktoś już z was szanowni koledzy robił to i jaki wydech stosował, od czego np.?

Wielkie dzięki z góry za pomoc.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2014, 16:49 przez Dudi, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Prosimy umieszczać posty w odpowiednim dziale!!! Linki Allegro niedozwolone w dziale technicznym!
Jest: Lancia Thesis 2.0T + gaz; Fiat 500L Cross 1.4 2019r. AR 159 SW 1.9 Jtdm;
Była: Lancia Kappa SW 2.4 TDS, Lancia Dedra SW 1.8 GT 98', AR 156 lift 1.6TS;

Awatar użytkownika
bolek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 489
Rejestracja: 03 sie 2007, 0:00
Imię: Piotr
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Dedra SW 1.8 GT tłumik końcowy

Post autor: bolek » 31 sie 2014, 16:28

Kupowałem od Fiata Marea 1.8, tani produkt firmy Polmostrów. Kosztował ok. 250zł, połączony środkowy z końcowym.
Pasował dobrze, lepiej niż Walker który był zamontowany wcześniej.
:link:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”