Delta III - filtr przeciwpyłkowy

DELTA???
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 01 mar 2010, 10:23

Delta III - filtr przeciwpyłkowy

Post autor: DELTA??? » 06 lut 2011, 12:35

: witaj : WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW

Mam pytanko ;posiadam deltę 2010r. 2.0 diesel ,czy wie ktoś gdzie może znajdować się filtr przeciwpyłkowy :roll: :roll: :roll:
Byłem na przeglądzie po 35tyś km i niby go wymienili a na desce rozdzielczej kurzy się gorzej niż przed wymianą : beczy :
Mam pewne obawy co do wymiany,chciał bym sprawdzić czy po prostu płace faktycznie za ten filtr.
Po wcześniejszych przygodach z serwisem po prostu nie wierzę żadnemu :!: :!: :!:

POZDRAWIAM

argenta67

Re: filtr przeciwpyłkowy w DELCIE 2010

Post autor: argenta67 » 06 lut 2011, 12:43

DELTA??? pisze:: witaj : WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW

Mam pytanko ;posiadam deltę 2010r. 2.0 diesel ,czy wie ktoś gdzie może znajdować się filtr przeciwpyłkowy :roll: :roll: :roll:
Byłem na przeglądzie po 35tyś km i niby go wymienili a na desce rozdzielczej kurzy się gorzej niż przed wymianą : beczy :
Mam pewne obawy co do wymiany,chciał bym sprawdzić czy po prostu płace faktycznie za ten filtr.
Po wcześniejszych przygodach z serwisem po prostu nie wierzę żadnemu :!: :!: :!:

POZDRAWIAM
Ten kurz na desce to nie objawy brudnego filtra, a tym bardziej nie o tej porze roku.

DELTA???
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 01 mar 2010, 10:23

Re: filtr przeciwpyłkowy w DELCIE 2010

Post autor: DELTA??? » 06 lut 2011, 13:47

hmm... ,to z czego się tak kurzy :?: :?: :?: , skóra , dywaniki ,ubranie, raczej mało prawdopodobne.No ale zawsze jest jakiś powód .Wcześniej miałem seata ,którego kupiłem w salonie w Polsce nowego i miał mieć filtr ,jak się okazało po pierwszym przeglądzie owy filtr dopiero mi zaproponowano po tym jak zgłosiłem że do środka lecą mi śmieci i też jak tu w Delcie się kurzy, skończyło się awanturą na dziale sprzedaży ,przyznano mi racje i założono ramkę z filtrem przeciw pyłkowym, dopiero wtedy wszystko było jak trzeba.
W DELCIE było ok : ok2 : do momentu serwisu i wymiany niby tego filtra , myślę ze po prostu mi go zapomnieli włożyć.Pomyszkuje , znajdę, zobaczymy???

argenta67

Re: filtr przeciwpyłkowy w DELCIE 2010

Post autor: argenta67 » 06 lut 2011, 14:39

DELTA??? pisze:hmm... ,to z czego się tak kurzy :?: :?: :?: , skóra , dywaniki ,ubranie, raczej mało prawdopodobne.No ale zawsze jest jakiś powód .Wcześniej miałem seata ,którego kupiłem w salonie w Polsce nowego i miał mieć filtr ,jak się okazało po pierwszym przeglądzie owy filtr dopiero mi zaproponowano po tym jak zgłosiłem że do środka lecą mi śmieci i też jak tu w Delcie się kurzy, skończyło się awanturą na dziale sprzedaży ,przyznano mi racje i założono ramkę z filtrem przeciw pyłkowym, dopiero wtedy wszystko było jak trzeba.
W DELCIE było ok : ok2 : do momentu serwisu i wymiany niby tego filtra , myślę ze po prostu mi go zapomnieli włożyć.Pomyszkuje , znajdę, zobaczymy???
To że go nie ma w ogóle jest prawdopodobne, ale o tej porze roku to kurzu na ulicy no ni jak nie da się zauważyć, za duża wilgotność. :noco:

Awatar użytkownika
aRb
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 159
Rejestracja: 22 cze 2013, 20:52
Imię: Ryszard
Lokalizacja: Szczecin

Re: Delta III - filtr przeciwpyłkowy

Post autor: aRb » 22 cze 2013, 21:22

Czy w dalszym ciąg nikt nie wie gdzie znajduje się ten filtr.
Poprzednio miłośnik Renault (R10, Chamade, Megane, Laguna II ) , teraz -- Lancia Delta III 1.6 M-jet 120 KM Selectronic.

Maxx
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 46
Rejestracja: 12 gru 2012, 0:41
Lokalizacja: IRL/Szczecin

Re: Delta III - filtr przeciwpyłkowy

Post autor: Maxx » 24 cze 2013, 18:01

AR 159 2.4JTDm
Delta III 2.0Multijet

Awatar użytkownika
aRb
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 159
Rejestracja: 22 cze 2013, 20:52
Imię: Ryszard
Lokalizacja: Szczecin

Re: Delta III - filtr przeciwpyłkowy

Post autor: aRb » 28 cze 2013, 16:00

Maxx bardzo dziękuję --- sprawdziłem rzeczywiście tam jest (trochę dziwne miejsce).
Poprzednio miłośnik Renault (R10, Chamade, Megane, Laguna II ) , teraz -- Lancia Delta III 1.6 M-jet 120 KM Selectronic.

Awatar użytkownika
harigdynia
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 17
Rejestracja: 11 paź 2013, 14:06
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Gdynia

Re: Delta III - filtr przeciwpyłkowy

Post autor: harigdynia » 21 sie 2014, 9:42

fotki z linku usunięte
Lancia Delta III 1.6 JTD 2009r. ORO Black
poprzednio : Lancia Lybra LX 1.6

Awatar użytkownika
harigdynia
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 17
Rejestracja: 11 paź 2013, 14:06
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Gdynia

Re: Delta III - filtr przeciwpyłkowy

Post autor: harigdynia » 04 wrz 2014, 12:51

filt kabinowy.jpg
zrobiłem -prosta sprawa -trzeba rozpiąć i wyjąć pionową osłonę z lewej strony u nóg pasażera (tę z wylotem powietrza),następnie zsunąć małą osłonkę obudowy filtra (przesuwamy w stronę komory silnika) i wysuwamy wkład filtra.Uwaga-wysypie się sporo śmieci,wiec warto coś podłożyć.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Lancia Delta III 1.6 JTD 2009r. ORO Black
poprzednio : Lancia Lybra LX 1.6

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”