Dedra - brak iskry

Awatar użytkownika
Klecha
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2011, 10:35
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków

Re: Dedra - brak iskry

Post autor: Klecha » 30 sie 2011, 16:45

Czujnik wymieniony na dobry. Udało mi się w pobliżu kupić. Niestety autko dalej nie zapala... Mechanik kazał mi przywieźć starą cewkę...
CDN:)
Za nie picie traci życie :)

blejku
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 483
Rejestracja: 01 cze 2009, 22:46
Lokalizacja: Będzin

Re: Dedra - brak iskry

Post autor: blejku » 30 sie 2011, 22:06

najpierw uruchom sobie żarówkę od CHECK ENGINE na desce jesli tak jest bo rozumiem ze kompa do diagn mechanior nie ma. Najlatwiej to podlaczyc zarowke max 2w w zlacze diagnostyczne.. trzeba go rozpiąć i wpias sie nie od strony pinow :-D tylko w ta druga.. któreś skrajne łącze... bo powinny byc 3.
Czujniki sa 2 . jeden jest w kopułce rozdzielacza a drugi pod silnikiem od strony pasków-dość schowany. jeśli padł na kopułce powinien zgłosić blad ale iskra powinna być.. nawet silnik powinien wtedy pracowac - sprawdzone na moim.
Jeśli padł dolny czujnik to iskry nie będzie. Trochę późno to pisze bo samochód u mechanika ale może się przyda.
Not all BMW drivers are idiots, but all idiots drive BMW

Biała Dedra SW 2.0 16v

Kappa SW 2.4 20V - w drodze :-)

Awatar użytkownika
Klecha
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2011, 10:35
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Kraków

Re: Dedra - brak iskry

Post autor: Klecha » 03 wrz 2011, 10:00

Wszystko spoko! Autko gitara! Przyczyną byłe ten czujnik w aparacie zapłonowym! Po dowiezieniu starej cewki autko zapaliło i już było git.
Koleś za robotę skasował mnie 200,-
Co Wy na to?
Za nie picie traci życie :)

Awatar użytkownika
spontan13
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 7
Rejestracja: 02 paź 2011, 10:12
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków

Re: Dedra - brak iskry

Post autor: spontan13 » 16 lut 2012, 11:30

Witam mam nadzieje że odczyta Pan moją informacje to jest mail spontan13o2.pl do mnie proszę o kontakt. Jestem z karkowa i jestem szczęśliwym posiadaczem Lanci Dedra 1.6 ie i też mi nie pali a 5 mechaników z jednego warsztatu nie dało rady mi go naprawić. Proszę o mail to porostu zdzwonimy się i porozmawiamy:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”