Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Grupa Dolny Śląsk i Lubuskie

Moderator: MiroMiglia

leszcz
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 28
Rejestracja: 07 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Ziębice

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: leszcz » 16 lut 2006, 20:46

Nie przypominam sobie we Wrocławiu tablic kierunkowych z dzielnicami.

Nomads jadąc od siebie A4 musisz dojechać do centrum Wrocławia i z centrum kierunek Zielona Góra doprowadzi Cię na Legnicką.

Wrocławianie poprawcie mnie jeśli jest inaczej.

Pozdrawiam
Prawdziwy gentelmen to ktoś, kto kota zawsze nazwie kotem, choćby się o niego potknął i upadł.

Awatar użytkownika
KKMisfire
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław - Dolnyśląsk

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: KKMisfire » 17 lut 2006, 8:25

Nomads: Zawsze możesz dzwonić. Mój numer jest poniżej.
Ostatni spocik trwał trzy godzinki.

Pozdro
Konrad.
Pajda z włoskiej stajni.

Awatar użytkownika
nomads
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 162
Rejestracja: 24 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: nomads » 19 lut 2006, 11:25

Dzięki wielkie Na pewno bede jak tylko pomozecie zdiagnozowac co mi sie stało z samochodem http://www.lanciapolska.org/modules.php ... pic&t=3746 Byłem wczoraj w stolicy ale niezauwazyłem zadnej Lanci :wink: A będe dzwonił na pewno dzieki jeszcze raz
Lancia Dedra 1.8 ie
Lancia Dedra 1.8 ie
Fiat 125 p
Peugot 206
604-957-586

Awatar użytkownika
bobby123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 21 sie 2005, 0:00
Imię: Robert
Lokalizacja: Wrocław

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: bobby123 » 21 lut 2006, 0:04

I brat chyba zdąży odebrać swój wózek z warsztatu :lol: żeby pokazać na spotkaniu. Jak nie to znowu będę robił za taxi 8)
605-365-315 od świtu do zmierzchu :-)

Radinho
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: Radinho » 21 lut 2006, 20:56

To na ktora godzine planowane jest ostatecznie spotkanie? Osobiscie wolalbym godz. 16, choc i tak sie bym nieco spoznil. Jesli wczesniej (np. godz. 13-14), to nie wiem, czy jest w ogole sens przyjezdzac po godz. 16. W razie czego podajcie ostateczna decyzje a ja bede dzwonil.

By the way - jakie jest konkretne miejsce parkowania? Rozumiem, ze najpewniej parking obok BP. Wjazd jest od strony BP czy calkiem z drugiej strony (nie wiem, jak nazywa sie ta uliczka za TGG)?

Awatar użytkownika
bobby123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 21 sie 2005, 0:00
Imię: Robert
Lokalizacja: Wrocław

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: bobby123 » 21 lut 2006, 21:54

Ostatnio na piętrowym, ale z drugiej strony jak ma być więcej autek, to tam się fotek nie pstryknie?
605-365-315 od świtu do zmierzchu :-)

Awatar użytkownika
KKMisfire
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław - Dolnyśląsk

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: KKMisfire » 22 lut 2006, 22:10

"Radinho" pisze:To na ktora godzine planowane jest ostatecznie spotkanie? Osobiscie wolalbym godz. 16, choc i tak sie bym nieco spoznil. Jesli wczesniej (np. godz. 13-14), to nie wiem, czy jest w ogole sens przyjezdzac po godz. 16. W razie czego podajcie ostateczna decyzje a ja bede dzwonil.

By the way - jakie jest konkretne miejsce parkowania? Rozumiem, ze najpewniej parking obok BP. Wjazd jest od strony BP czy calkiem z drugiej strony (nie wiem, jak nazywa sie ta uliczka za TGG)?
Chłopie nie przesadzaj ... jak nie wyrobisz się na 13-14 to dzwoń (numer poniżej) i pytaj czy zlot ma się dobrze czy już umarł.
Jak będzie żył to walisz jak w dym i po kłopocie 8)

Pozdro
Konrad.
Pajda z włoskiej stajni.

Awatar użytkownika
KKMisfire
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław - Dolnyśląsk

Jak dojechać z autostrady A4

Post autor: KKMisfire » 24 lut 2006, 10:15

Na prośbę Nomadsa:

Jak zjechać z autostrady pisać nie muszę.
Znajdujemy się na al.Karkonoskiej i staramy się jej trzymać. Mijamy po lewej stronie stację ESSO, po prawej będzie widoczna stacja STATOIL. Zaraz za stacją ESSO zauważymy ASO Fiata, Alfa Romeo i Lancii. Przed nami będzie skrzyżowanie. Skręcamy po łuku w lewo tak aby nadal być na ulicy Karkonoskiej. Jedziemy cały czas prosto. Podstępnie ulica Karkonoska zmienia nazwę na Powstańców Śląskich. Nadal jedziemy prosto. Na rondzie (proszę uważać na zasady panujące na tym rondzie ? czytać znaki drogowe) trzymamy się torów tramwajowych, innymi słowy jedziemy do nich równolegle. Jak miniemy rondo po lewej zobaczymy Poltegor a po prawej bloki przypominające swoim kształtem statek. Jedziemy nadal prosto ? tak długo aż przejedziemy pod wiaduktem kolejowym (po prawej przed wiaduktem znajduje się budowa jakiegoś biurowca, a po lewej będziemy podziwiać słonia wystruganego w marmurze). Zaraz za wiaduktem stajemy na skrzyżowaniu, pas lewy ponieważ skręcamy w lewo. Po udanym manewrze znajdziemy się na ulicy Piłsudskiego. Trzymamy się tej ulicy jak tonący brzytwy. Po drodze miniemy plac Legionów (można go poznać po futurystycznym budynku firmy ASCO ? lewa strona za placem). Cały czas trzymamy się jazdy prosto. Następne skrzyżowanie (plac Orląt Lwowskich), zaraz po placu Legionów, pokonujemy z prawego pasa, tak aby jadąc lekko po łuku, trzymać się kursu. Dla ułatwienia dodam, że po lewej stronie za skrzyżowaniem zobaczymy ładny szklany budynek jakiejś znanej firmy leasingowej. W ten oto sposób jesteśmy na Podwalu i zmierzamy w kierunku placu Jana Pawła the second znanego kiedyś jako plac 1 Maja. Na skrzyżowaniu trzymamy się lewego pasa ? skręcamy w lewo. Plac poznajemy po: po prawej powinna być fontanna z lwami ale z powodu remontu/renowacji jest zasłonięta. Za skrzyżowaniem po lewej stronie zobaczymy biurowiec CUPRUM oklejony dużą reklamą Dialogu. Po skręceniu w lewo jesteśmy na ulicy Legnickiej (prawie na miejscu). Trzymamy się jej z jakieś 2 kilosy. Nie można się pomylić, ma trzy pasy. Staramy się trzymać prawej strony jezdni. Na każdym skrzyżowaniu patrzymy w prawo. Za skrzyżowaniem musimy ujrzeć stację BP, McDonalda i jak mnie pamięć nie myli na budynku jest niebieski napis TGG. Jak już ukaże nam się taki widok to spokojnie przejeżdżamy skrzyżowania (prosto). Zaraz za skrzyżowaniem będzie zjazd w prawo na stację BP i parking TGG. Kierujemy się oczywiście na parking. Tam powinna się już znajdować ekipa Lancistów. Łatwo będzie poznać :lol:

Pozdro
Konrad

PS. Tak jak już mówiłem można do mnie dwonić po szczegóły. Ja z małżowinką pojawię się w TGG około godziny 13. Szarkiz liczę, że będziesz o tej godzinie.
Pajda z włoskiej stajni.

szarkiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 672
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: szarkiz » 24 lut 2006, 10:58

moze byc problem bo z ranca musze zahaczyc o Oleśnice. Tam mam małą robótke i zawijam najszybciej ale bezpiecznie do wrocka.

Pojawie sie na bank. Zdzwonimy sie jakby co.
Lancia Kappa 2.0
Datsun Laurel 2.8D 1984
Legnica

Anonymous

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: Anonymous » 24 lut 2006, 12:03

To juz jutro ...

Zlocik miedzy 13-14 ?!

Kurcze ... bede musiala zrobic sobie wagary ...
Postaram sie wyrwac z jakiegos wykładu :roll:

au revoir...

Awatar użytkownika
nomads
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 162
Rejestracja: 24 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: nomads » 24 lut 2006, 15:47

Ok dzieki wielkie jak zabładzimy :) To zadzwonimy Ale nie bedzie mysle problemów. Prawie na 100 % jedziemy
Pozdrowienia. :wink:
Lancia Dedra 1.8 ie
Lancia Dedra 1.8 ie
Fiat 125 p
Peugot 206
604-957-586

Awatar użytkownika
-OLO-
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 186
Rejestracja: 01 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Środa Śląska

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: -OLO- » 25 lut 2006, 11:49

Jestem bardzo zasmucony faktem, że nie będę mógł się pojawić na tym zlocie. Dopiero co wróciłem z Przemyśla i dziś znowu tam muszę jechać :'-( .
Pamiętaj, nie dostaniesz drugiej szansy, aby wywrzeć pierwsze wrażenie

Awatar użytkownika
bobby123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 21 sie 2005, 0:00
Imię: Robert
Lokalizacja: Wrocław

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: bobby123 » 01 mar 2006, 20:45

I zapanowała cisza???
Żadnych refleksji, relacji i fotek. Przerwę tą zmowę milczenia :lol: . Było 8 autek i więcej właścicieli, bo niektórzy przyjechali parami. Oczywiście nie wszyscy, którzy się zapowiedzieli byli obecni ale życie jest brutalne :wink: . Można powiedzieć, że zlot był ponadregionalny bo mieliśmy gościa ze Śląska, wprawdzie nie ogólnopolski ale zawsze to coś :lol: . Trzeba będzie zmienić chyba lokal bo się ciasno robi, no i nie można autek postawić obok siebie 8) . Do następnego razu.
605-365-315 od świtu do zmierzchu :-)

Awatar użytkownika
nomads
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 162
Rejestracja: 24 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: nomads » 01 mar 2006, 22:25

Od czegos trzeba zacząć A miejsce fajne mozna byłoby połączyc jeszcze kilka stołów i lokal cały nasz :lol: A nie powiem było bardzo fajnie Niestety ekipa z dolnego śląska ograła mnie w kręgle (w grupie siła ) ale nastepnym razem sie odegram I ja równiez czekam na zdjecia ze spociku :wink:
Lancia Dedra 1.8 ie
Lancia Dedra 1.8 ie
Fiat 125 p
Peugot 206
604-957-586

szarkiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 672
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Legnica

Zlot - Wrocław - 25.02.2006r

Post autor: szarkiz » 02 mar 2006, 9:28

Przyznam sie bez bicia ze sam lokal mnie męczy. Tam mozna usiąść w kumplem pogadac o dupach, wypic browca i pyknąć bilarda. Jest za głośno, za gorąco, za duzo ludzi i za słaba wentylacja. Siedzimy w 10 przy stole i pogadac nie idzie bo z glosników leci jakies gówno o wiele za głosno. Moim zdaniem trzeba zmienic lokal, ten byl dobry dla spotkan w 4 osoby ale kiedy jest nas wiecej normalne jest ze siedzimy dalej od siebie. No za cholere nie da rady powymieniac poglądów , ze juz nie wspomne o wymianie luznych uwag na tematy niekoniecznie związane z motoryzacją.

Moze cos gdzie mozna by przekąsić co nieco, bo siedzenie przy frytach tez mnie nie rajcuje.


pozdr.
Przemek.
Lancia Kappa 2.0
Datsun Laurel 2.8D 1984
Legnica

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Dolny Śląsk i Lubuskie:::”