ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
trigo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2006, 0:00

ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: trigo » 25 sty 2007, 8:56

jeśli ktoś zobaczy w lusterku wstecznym srebrnego Forda Mondeo ( najnowszy model z motorkiem V6 ) o numerze rej: WI 90754 to pewnie już będzie za późno aby zwolnić . Widziałem w ich wykonaniu akcję na Skodzie Octavi , pewnie 300pln i min 6 pkt . :evil:
pozdrawiam Marek vel Trigo .. chwilowo bez Lybry ale za to Sprinter - kontener na 8 palet a jakby ktoś chciał teściową wyekspediować -służę pomocą

masz czas ? zajrzyj:https://www.facebook.com/Quadratura-339116226208598

Awatar użytkownika
kleyo24
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 445
Rejestracja: 29 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Chełm / woj. lubelskie

ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: kleyo24 » 25 sty 2007, 9:17

Trasa Chełm- Lublin, Chełm-Zmość i Chełm-Włodawa i rzecz jasna okolice i miasto zileone Mondeo (stray model) LC 15878 coś w tym stylu to też raczej będzie problem - wiem coś o tym... : cenzura : :cry: :evil: :twisted:
Artystyczna Fotografia Profesjonalna 0606 65 32 66. ZaPrAsZaM!i!

Awatar użytkownika
Młody
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1037
Rejestracja: 14 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: Młody » 25 sty 2007, 10:05

Do tego białe Mondeo, ale tablicy nie pamiętam. :x
Dedra 2.0 TDS

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1605
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: Radicz » 25 sty 2007, 10:05

Na takie bolączki polecam CB Radio- na ogół dużo wcześniej wiadomo, że w danej okolicy krąży jakiś "pies cywil" :twisted: :wink:

Pozdrawiam, Radicz.

Awatar użytkownika
Młody
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 1037
Rejestracja: 14 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: Młody » 25 sty 2007, 10:13

"Radicz" pisze:Na takie bolączki polecam CB Radio- na ogół dużo wcześniej wiadomo, że w danej okolicy krąży jakiś "pies cywil" :twisted: :wink:

Pozdrawiam, Radicz.
Jezdziłem z kolegą i CB to fajna sprawa, tylko gdzie ja to w Dederce zamontuję? :twisted:
Dedra 2.0 TDS

Awatar użytkownika
trigo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2006, 0:00

ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: trigo » 25 sty 2007, 10:34

"Radicz" pisze:Na takie bolączki polecam CB Radio- na ogół dużo wcześniej wiadomo, że w danej okolicy krąży jakiś "pies cywil" :twisted: :wink:

Pozdrawiam, Radicz.
przeważnie nadaje info ten kto już zapłacił :D
pozdrawiam Marek vel Trigo .. chwilowo bez Lybry ale za to Sprinter - kontener na 8 palet a jakby ktoś chciał teściową wyekspediować -służę pomocą

masz czas ? zajrzyj:https://www.facebook.com/Quadratura-339116226208598

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: Nat » 25 sty 2007, 11:10

Na tvn turbo non stp pokazują prace misiaków w takich własnie autach...
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1605
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: Radicz » 25 sty 2007, 12:07

"Mlody_lbn" pisze:Jezdziłem z kolegą i CB to fajna sprawa, tylko gdzie ja to w Dederce zamontuję? :twisted:
No nie przesadzaj... Jak ja wożę to ustrojstwo w Y10, czy nawet w A112, to do Dedry też chyba gdzieś to upchniesz :icon19: :icon19: :icon19:

Tak jest Trigo- na ogół Ci, co płacą... Jak nasz Rado- opowiadał taką właśnie historię podczas ostatniego spota- niestety to on był tym płacącym... :? :lol:

Pozdrawiam, Radicz.

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: Kubek » 25 sty 2007, 14:12

W Dedrze jest problem z antena zeby to upchac, ja by chcial ale z antena na stale nie na magnes.
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: Nat » 25 sty 2007, 14:36

"Kubek" pisze:W Dedrze jest problem z antena zeby to upchac
Jest na to metoda- nie upychaj anteny w dedrze, tylko pozwol jej swobodnie dyndac na dachu :P
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
trigo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2006, 0:00

Odp: ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: trigo » 13 paź 2009, 16:39

260 000 złotych co najmniej tyle zarobił w weekend fotoradar ukryty w ....... ?


tak "pracuje" policja w Lublinie : czerwona :


cyt: " policjanci narażają drogi sprzęt na zniszczenie, bo ktoś przypadkowo może wjechać w śmietnik stojący przy drodze ? zauważa Kąkolewski z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji w Warszawie. .... do dzieła chłopaki !!!








a tak sobie radzą w Finlandii z fotoradarami : i to mi się podoba .... może jakieś lotne brygady ?



: gafa :



.
pozdrawiam Marek vel Trigo .. chwilowo bez Lybry ale za to Sprinter - kontener na 8 palet a jakby ktoś chciał teściową wyekspediować -służę pomocą

masz czas ? zajrzyj:https://www.facebook.com/Quadratura-339116226208598

Awatar użytkownika
pawcio1
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1169
Rejestracja: 29 wrz 2006, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Odp: ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: pawcio1 » 13 paź 2009, 19:52

trigo pisze:a tak sobie radzą w Finlandii z fotoradarami : i to mi się podoba .... może jakieś lotne brygady ?: gafa : .
... tak powinien kończyć praktycznie każdy fotoradar,a zwłaszcza ten w śmietniku! :roll:
...na ochotnika zgłaszam się do lotnej brygady niszczycieli! :D

seba123
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 25
Rejestracja: 19 kwie 2009, 11:33
Lokalizacja: Warszawa

Odp: ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: seba123 » 14 paź 2009, 20:46

Ja niestety też dostałem "pamiątkę" z wakacji, na trasie bydgoszcz-koszalin, w okolicy miejscowości bobolice też był wystawiony kosz na śmieci, dziwnie mrugający czerwonym światełkiem :)(, a teraz wiem ile to kosztuje, chyba czas zainwestować w CB :-P

Awatar użytkownika
trigo
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2006, 0:00

Odp: ostrzeżenie przed misiami w mondeo

Post autor: trigo » 14 paź 2009, 21:13

seba123 pisze:Ja niestety też dostałem "pamiątkę" z wakacji, na trasie bydgoszcz-koszalin, w okolicy miejscowości bobolice też był wystawiony kosz na śmieci, dziwnie mrugający czerwonym światełkiem :)(, a teraz wiem ile to kosztuje, chyba czas zainwestować w CB :-P

CB = 300 - 500 pln a twoja mina gdy nie dajesz składki na odprawę dla jakiegoś urzędnika - bezcenna

ostatnio też bym się nadział na super zamaskowane pudełko,komandosi mogliby się uczyć od straży miejskiej jak się zaszyć w krzakach. Żeby nie postawili swojego żelaznego rumaka za krzakami by pilnować pudełka to nikt by nie wiedział że tam jest puzderko z oczkiem. Wyjeżdżając z Wyszkowa na wysokości Orlenu ktoś krzyknął na CB że zdawało mu się że w krzaku rosnącym za drogą odbiło się światło jakby w obiektywie i poprosił żeby uważnie się przyjrzeć.
I faktycznie: zamaskowany gałęziami stał sobie trójnóg z puszką . Czy w takim przypadku nie powinni sobie wystawić mandatu za wycinanie gałęzi i niszczenie przyrody ?
pozdrawiam Marek vel Trigo .. chwilowo bez Lybry ale za to Sprinter - kontener na 8 palet a jakby ktoś chciał teściową wyekspediować -służę pomocą

masz czas ? zajrzyj:https://www.facebook.com/Quadratura-339116226208598

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”