Kappa - nowe kapcie

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Kappa - nowe kapcie

Post autor: romo » 03 sie 2004, 20:51

korcilo,korcilo i wczoraj kupilem.fele 16 7,5cala.ET 35.Wczoraj od razu po powrocie zrobilem przymiarke bez opon i troche nogi mi sie ugiely.bez opon wygladalo tak sobie ale balem sie ze szeroksc jest deko za duza.Dzisiaj zrobilem przymiarke z kapciami 205/50 bo tylko takie mialem i okazalo sie ze wszystko-prawie wszystko jest ok.autko wyglada cacy ale trzeba dokupic pierscienie centrujace 58/67,1 i nowe sruby poniewaz nasz sa stozkowe a musza byc sferyczne.Arek rozmawialem z gosciem ktory regeneruje felgi i widzialem fele po renowacji.piekna sprawa.pelna polerka i nalozony klar.zadnego malowania lakierem.przed remontem to byla kupa zlomu,tak mowil wlasciciel.Swoje tez oddam do renowacji i puszcz ci fotke i podam cene.na pewno nie taka jak podawal leszek. 8)
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: nowe kapcie w lanci

Post autor: sanchez » 04 sie 2004, 9:51

"romo" pisze:Swoje tez oddam do renowacji i puszcz ci fotke i podam cene.na pewno nie taka jak podawal leszek. 8)
Podaj, podaj i powiedz jak wyszlo, ja tez jestem tym mocno zainteresowany :)
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Re: nowe kapcie w lanci

Post autor: romo » 04 sie 2004, 15:26

"Sanchez" pisze:
"romo" pisze:Swoje tez oddam do renowacji i puszcz ci fotke i podam cene.na pewno nie taka jak podawal leszek. 8)
Podaj, podaj i powiedz jak wyszlo, ja tez jestem tym mocno zainteresowany :)
podam gdy tylko uda mi sie zalozyc nowe kapcie na 16.narazie mam schody ze srubami poniewaz potrzebuje ze sferycznym lbem a wszystkie sa stozkowe.gdy tylko zaloze nfele nowe kapciory to 15 wedruja do renowacji ,robie fotke i wam wysylam.te ktore widzialem wygladaly jak nowki.tylko w karton i do sklepu.zero farby tylko polerka i klar.tak sie zastanawiam czy przypadkiem 16/nowek/ nie dac wypiaskowac i pokryc klarem ?bylyby boskie ale na tym musze sie jeszcze zastanowic
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - nowe kapcie

Post autor: sanchez » 06 sie 2004, 10:50

Nie jestem pewien czy na moje sama polerka wystarczy, dosc mocno wszystko z nich poodlazilo :cry:
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Re: nowe kapcie w lanci

Post autor: romo » 09 sie 2004, 22:29

"romo" pisze:
"Sanchez" pisze:
"romo" pisze:Swoje tez oddam do renowacji i puszcz ci fotke i podam cene.na pewno nie taka jak podawal leszek. 8)
Podaj, podaj i powiedz jak wyszlo, ja tez jestem tym mocno zainteresowany :)
podam gdy tylko uda mi sie zalozyc nowe kapcie na 16.narazie mam schody ze srubami poniewaz potrzebuje ze sferycznym lbem a wszystkie sa stozkowe.gdy tylko zaloze nfele nowe kapciory to 15 wedruja do renowacji ,robie fotke i wam wysylam.te ktore widzialem wygladaly jak nowki.tylko w karton i do sklepu.zero farby tylko polerka i klar.tak sie zastanawiam czy przypadkiem 16/nowek/ nie dac wypiaskowac i pokryc klarem ?bylyby boskie ale na tym musze sie jeszcze zastanowic
zalozylem dzisiaj nowe fele 16 i oponki 205/55.byly schody ze srubami ale okazalo sie ze pasuja do alusow poloneza.cena po 2 zeta a nie 7 jak proponuja na allegro w kielcach i gliwicach.Orginaly zostawilem do rozebrania i na dniach ida do piaskowania i regeneracji :lol:
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Kappa - nowe kapcie

Post autor: tomek » 11 sie 2004, 8:28

"romo" pisze:Tomek bez urazy,ale gdybym mial takie fele to pomalowalbym na miejscu Twojej zoneczki,nawet lakierkiem do pazurkow.Po urlopie dam fele do regeneracji i postanowisz co z tym felerem zrobic :roll:
Auto zostalo z nimi kupione ale aktualnie zona jezdzi na stalowych felach i mniejszych i wezszych oponach, o nie szlo krecic kolami przy 185/60/14 ;).
amte fele chcialbym sprzedac razem z oponami, ale moze warto byloby je odnowic aby dostac lepsza cene.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Kappa - nowe kapcie

Post autor: romo » 11 sie 2004, 15:28

"tomek" pisze:
"romo" pisze:Tomek bez urazy,ale gdybym mial takie fele to pomalowalbym na miejscu Twojej zoneczki,nawet lakierkiem do pazurkow.Po urlopie dam fele do regeneracji i postanowisz co z tym felerem zrobic :roll:
Auto zostalo z nimi kupione ale aktualnie zona jezdzi na stalowych felach i mniejszych i wezszych oponach, o nie szlo krecic kolami przy 185/60/14 ;).
amte fele chcialbym sprzedac razem z oponami, ale moze warto byloby je odnowic aby dostac lepsza cene.
oczywiscie ale trzeba miec konkretnego kupca.a propo regeneracji.bylem dzisiaj w firmie ktora to ma nam robic i okazalo ze ze w ciagu 3 miechow nici z tego bo gosciu/ wyjechal do niemiec.ja chyba sie tez za szybko cieszylem z nowych fel.wczoraj podczas zakrecania cos ocieralo na przodzie a po najechaniu na dziure dobilo z tylu.zaraz piluje autostrada,ha,ha autostrada a4 do wroclawia i zobacze co sie bedzie dzialo po dociazeniu.jezeli bedzie ocierac to bede musial sprzedac fele z oponami a szkoda bo sa naprawde lade i autko wyglada zajebiscie ladnie :o :cry:
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - nowe kapcie

Post autor: sanchez » 11 sie 2004, 16:18

"romo" pisze:a propo regeneracji.bylem dzisiaj w firmie ktora to ma nam robic i okazalo ze ze w ciagu 3 miechow nici z tego bo gosciu/ wyjechal do niemiec.
Jade dzis po robocie do goscia ktory regeneruje i naprawia fele. zobacze jak to wyglada. On zdaje sie piaskuje i lakieruje. Cena o ile mnie pamiec nie myli 50pln od feli :roll:
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Kappa - nowe kapcie

Post autor: romo » 11 sie 2004, 21:39

"Sanchez" pisze:
"romo" pisze:a propo regeneracji.bylem dzisiaj w firmie ktora to ma nam robic i okazalo ze ze w ciagu 3 miechow nici z tego bo gosciu/ wyjechal do niemiec.
Jade dzis po robocie do goscia ktory regeneruje i naprawia fele. zobacze jak to wyglada. On zdaje sie piaskuje i lakieruje. Cena o ile mnie pamiec nie myli 50pln od feli :roll:
jak tylko 50 zeta za polerowanie i polozenie klaru,to jak za darmo.zrob fotke i pusc :shock:
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - nowe kapcie

Post autor: sanchez » 11 sie 2004, 22:24

no niestety falszywy alarm, nie polerka tylko piaskowanie i lakier cena -150 zeta od felgi :shock: :shock: , dalem sobie z nimi spokoj :cry:
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Kappa - nowe kapcie

Post autor: tomek » 12 sie 2004, 8:23

"Sanchez" pisze:no niestety falszywy alarm, nie polerka tylko piaskowanie i lakier cena -150 zeta od felgi :shock: :shock: , dalem sobie z nimi spokoj :cry:
:( szkoda, ja lokalnie mialbym pewnie kolo 100 zl.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - nowe kapcie

Post autor: sanchez » 12 sie 2004, 9:32

"tomek" pisze: :( szkoda, ja lokalnie mialbym pewnie kolo 100 zl.
Rozmawialem z mechanikiem o tym i powiedzial ze fele do kappy "powinno" sie piaskowac i lakierowac, tylko beda wtedy ciut jasniejsze. "Normalna" cena za taka przyjemnosc i wiecej nie powinno sie placic to okolo 80zeta za felge.
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Kappa - nowe kapcie

Post autor: romo » 12 sie 2004, 16:07

"Sanchez" pisze:
"tomek" pisze: :( szkoda, ja lokalnie mialbym pewnie kolo 100 zl.
Rozmawialem z mechanikiem o tym i powiedzial ze fele do kappy "powinno" sie piaskowac i lakierowac, tylko beda wtedy ciut jasniejsze. "Normalna" cena za taka przyjemnosc i wiecej nie powinno sie placic to okolo 80zeta za felge.
wstrzymajcie sie z bolem zrobie swoje to puszcze fotke i ocenicie co nagle to po diable :wink:
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - nowe kapcie

Post autor: sanchez » 28 paź 2004, 15:07

Zrobilem maly wywiad w okolicy, bo na wiosne oddaje do renowacji:
ceny sa mniej wiecej takie:
Wawa, al.Krakowska 115 /szt
Ożarów 125/szt
Wawa, Grochowska 80/szt. (tu tylko polerka i malowanie proszkowe)
Sa to wsszystko warsztaty "polecane", ale z opisu czynnosci chyba najlepiej robia na Krakowskiej.
Bede jechal kolo krakowskiej to wpadne i zobacze efekty ich pracy.
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Kappa - nowe kapcie

Post autor: romo » 11 gru 2004, 19:59

"romo" pisze:
"Sanchez" pisze:
"tomek" pisze: :( szkoda, ja lokalnie mialbym pewnie kolo 100 zl.
Rozmawialem z mechanikiem o tym i powiedzial ze fele do kappy "powinno" sie piaskowac i lakierowac, tylko beda wtedy ciut jasniejsze. "Normalna" cena za taka przyjemnosc i wiecej nie powinno sie placic to okolo 80zeta za felge.
wstrzymajcie sie z bolem zrobie swoje to puszcze fotke i ocenicie co nagle to po diable :wink:
obiecalem zrobic fotke i puscic wam do oceny ale byloby mi wstyd.felgi sa totalnie spier.... :oops: malo tego to dzisiaj zdazylem juz pojechac po krawezniku :cry:
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”