Kappa - siatka w zderzaku

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - siatka w zderzaku

Post autor: Arek » 16 sie 2004, 10:10

siatka w zderzaku mi sie podziurawiła (insekty?). Trza ją wymienić. Czy da sie to zrobic bez demontażu zdeżaka??
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: siatka w zderzaku

Post autor: tomek » 16 sie 2004, 10:56

"Arek" pisze:siatka w zderzaku mi sie podziurawiła (insekty?). Trza ją wymienić. Czy da sie to zrobic bez demontażu zdeżaka??
Pewnie przy pewnym wysilku sie da. Ja mam lekko pekniety dul zderzaka, jak to kiedys zachaczylem wyjezdzajac. Mechanik probowal na rozne sposoby ale nie moze skleic, a sam nie mam czasu i warunkow aby sie tym zajac.
Caly moj wolny czas pochlania 2,5 letni brzdac, ktory gdy tylko przyjde z pracy wola: "Tatus, a jaka niespodzianka dzis wymysliles?".
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: siatka w zderzaku

Post autor: sanchez » 16 sie 2004, 11:00

"Arek" pisze:siatka w zderzaku mi sie podziurawiła (insekty?). Trza ją wymienić. Czy da sie to zrobic bez demontażu zdeżaka??
Bede dzis u mechanika walczyl z ukladem chlodenia i zbiornikiem spryskiwacza, to sie przy okazji zapytam 8)
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: siatka w zderzaku

Post autor: sanchez » 16 sie 2004, 11:04

"tomek" pisze: Caly moj wolny czas pochlania 2,5 letni brzdac, ktory gdy tylko przyjde z pracy wola: "Tatus, a jaka niespodzianka dzis wymysliles?".
Hmm, tez mnie to za jakis czas czeka i juz sie stresuje z tego powodu :? :lol:
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - siatka w zderzaku

Post autor: Arek » 16 sie 2004, 11:20

Hehehe, no współczuje wam obu. Ja mam ten problem z głowy bo mój ma juz prawie 17 lat hehehe. Ale na wakacjach znowu sie zakochał :lol: i znowu w dziewczynie z innego miasta. Zbankrutuje na telefonach. Tym razem zabujał sie w 20 latce. :lol: sam bym ja zchrupał :shock:
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Kappa - siatka w zderzaku

Post autor: tomek » 16 sie 2004, 11:39

"Arek" pisze:Tym razem zabujał sie w 20 latce. :lol: sam bym ja zchrupał :shock:
NO to uwazaj, zeby za duzo go nie nauczyla ;)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - siatka w zderzaku

Post autor: Arek » 16 sie 2004, 12:00

w sumie to lepiej jesli ona go bedzie uczyć niżby miał się z jakąś małolata wspólnie uczyć na "błędach" :lol:
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Kappa - siatka w zderzaku

Post autor: romo » 16 sie 2004, 18:57

"Arek" pisze:Hehehe, no współczuje wam obu. Ja mam ten problem z głowy bo mój ma juz prawie 17 lat hehehe. Ale na wakacjach znowu sie zakochał :lol: i znowu w dziewczynie z innego miasta. Zbankrutuje na telefonach. Tym razem zabujał sie w 20 latce. :lol: sam bym ja zchrupał :shock:
witaj,juz myslalem ze gdzies przepadles .dawno cie nie bylo na forum.nie mam pojecia dlaczego ,ale zawsze myslalem ze ty jestes mlodzieniaszek a tu syn 17 lat.Ja mam 2 synow jeden 19 a drugi 15 lat.znam ten problem zakochan.moj juz kocha 2 rok.bedda jaja bo za pare dni zaczyna studia we wroclawiu i skonczy sie latanie codziennie do oli.tak jak Ty chyba bede bankrutem telefonicznym.a propo siatki.co ty masz za insekty? z tytanu chyba czy cus w tym stylu :lol: :lol:
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: siatka w zderzaku

Post autor: sanchez » 16 sie 2004, 19:00

"Arek" pisze:siatka w zderzaku mi sie podziurawiła (insekty?). Trza ją wymienić. Czy da sie to zrobic bez demontażu zdeżaka??
Trzeba demontowac zderzak, a sama siatka jest dosc beznadziejnie umocowana i jest sporo roboty z jej zdjeciem :(
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2006, 22:27 przez sanchez, łącznie zmieniany 1 raz.
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - siatka w zderzaku

Post autor: sanchez » 16 sie 2004, 19:02

"Arek" pisze:Hehehe, no współczuje wam obu. Ja mam ten problem z głowy bo mój ma juz prawie 17 lat hehehe. Ale na wakacjach znowu sie zakochał :lol: i znowu w dziewczynie z innego miasta. Zbankrutuje na telefonach. Tym razem zabujał sie w 20 latce. :lol: sam bym ja zchrupał :shock:
A co do syna to ja tez cie nie podejrzewalem :lol: , 17 lat hoho :D
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Kappa - siatka w zderzaku

Post autor: romo » 16 sie 2004, 19:32

"Sanchez" pisze:
"Arek" pisze:Hehehe, no współczuje wam obu. Ja mam ten problem z głowy bo mój ma juz prawie 17 lat hehehe. Ale na wakacjach znowu sie zakochał :lol: i znowu w dziewczynie z innego miasta. Zbankrutuje na telefonach. Tym razem zabujał sie w 20 latce. :lol: sam bym ja zchrupał :shock:
A co do syna to ja tez cie nie podejrzewalem :lol: , 17 lat hoho :D
co sie dziwisz moze wczesniej zaczal.Twoj gdyby pierwszy strzal nie poszedl w trawe moze mialby tez tyle lat/Sanchez to oczywiscie zart bez obrazy/ :wink:
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - siatka w zderzaku

Post autor: sanchez » 16 sie 2004, 19:37

"romo" pisze:
"Sanchez" pisze:
"Arek" pisze:Hehehe, no współczuje wam obu. Ja mam ten problem z głowy bo mój ma juz prawie 17 lat hehehe. Ale na wakacjach znowu sie zakochał :lol: i znowu w dziewczynie z innego miasta. Zbankrutuje na telefonach. Tym razem zabujał sie w 20 latce. :lol: sam bym ja zchrupał :shock:
A co do syna to ja tez cie nie podejrzewalem :lol: , 17 lat hoho :D
co sie dziwisz moze wczesniej zaczal.Twoj gdyby pierwszy strzal nie poszedl w trawe moze mialby tez tyle lat/Sanchez to oczywiscie zart bez obrazy/ :wink:
Spoko, a poza tym coorka wlasnie w drodze, nowa uzytkowniczka lancii bedzie w listopadzie :lol:
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: siatka w zderzaku

Post autor: sanchez » 16 sie 2004, 23:02

"Arek" pisze:siatka w zderzaku mi sie podziurawiła (insekty?). Trza ją wymienić. Czy da sie to zrobic bez demontażu zdeżaka??
Arek , Romo ma racje z tymi insektami , byle muszka dziury nie zrobi :wink:
Moze ktos do ciebie strzelal :lol: :wink:, a tak na serio to pewnie predzej jakies kamyki. Pare postow wyzej napisalem ci co mowil mi mechanik.
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - siatka w zderzaku

Post autor: Arek » 17 sie 2004, 8:39

Sanchez dzieki za info. Zdaje sie że starym zwyczajem poczekam az (odpukać) trzeba bedzie demontować zderzak przy jakiejś okazji. A z insektem żartowałem. Chociaż kiedyś zona trafiła kapiszonem wróbla i on zabity utknął we wlocie. Pare godzin -później ide sobie i patrze na te "kupe" i w pierwszym odruchu z daleka pomyslałem że ktoś mi nasr...ł :lol: - bo to takie brązowawe :roll: A tu wróbel. hahaha
Co do wieku syna heh no sprawa jest prosta zona jest starsza 3 lata ode mnie. A syn jest jej. (nazywam go tak z przyzwyczajenia) A mi stuka już prawie 35 wiosen :lol: Z drugiej strony romo to masz racje gdybym wcześnie zaczął to i byłoby to mozliwe :lol: :lol: Swoją drogą to zawsze mam ubaw z tym wiekiem młodego.
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Kappa - siatka w zderzaku

Post autor: tomek » 17 sie 2004, 10:52

"Arek" pisze:A mi stuka już prawie 35 wiosen :lol: Z drugiej strony romo to masz racje gdybym wcześnie zaczął to i byłoby to mozliwe :lol: :lol: Swoją drogą to zawsze mam ubaw z tym wiekiem młodego.
Ale w takim przypadku chyba masz dobry kontakt z mlodym, w koncu roznica wieku nie jest duza. Czy juz szykuje sie do jezdzenia twoja Lucynka?
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”