Kappa - alufelgi

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1375
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - alufelgi

Post autor: Luckyy » 08 paź 2005, 22:59

OStatnio na Allegro pojawilo sie duzo obzizek cen ALUsek moze to dobra okazja wreszcie cos kupic ??

jest spory wybor w produktach firm:

DEZENT
AEZ
ATT
ALESSIO
ATS
ARCasting
DEZENT
DOTZ
AEZ
MB italia
allTECH
AWS
AZ

ale nie mam pojecia jakie jakosciowo sa to produkty
czy moze ktos cos napisac o firmach od felg (tych w/w i nie tylko) ??


I sprawa powiazana z felgami - pierscienie dystansowe sa niestety konieczne bo wybrac cos z ET31 to graniczy z cudem (chyba tylko oryginal LANCIA), jakie pierscionki wybrac i czy warto placic za komplet az 500 PLN ??

pozdroovka
Ostatnio zmieniony 09 paź 2005, 14:17 przez Luckyy, łącznie zmieniany 1 raz.
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: Kappa - alufelgi

Post autor: tomek » 09 paź 2005, 13:30

"Luckyy" pisze: I sprawa powiazana z felgami - pierscienie dystansowe sa niestety konieczne bo wybrac cos z ET31 to graniczy z cudem (chyba tylko oryginal LANCIA), jakie pierscionki wybrac i czy warto placic za komplet az 500 PLN ??
Mialem dystanse jak kupilem Lancie przy oponach 195/65/15. Dystanse mial jakies 1,5 -2 cm - opona zachaczala o nadkola, zwlaszcza przy pelnym zaladowaniu - moim zdaniem nie warto, lepiej kupic szersze opony.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1375
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - alufelgi

Post autor: Luckyy » 09 paź 2005, 14:19

chce zastosowac dystanse tylko dlatego ze ciezko z felgami z ET31 wiec np kupie felgi z ET40 i do tego 10 mm dystans tylko czy to sie bedzie dobrze kupy trzymalo ?

jak duze dystanse mozna zalozyc ?
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Anonymous

Kappa - alufelgi

Post autor: Anonymous » 09 paź 2005, 19:37

"Luckyy" pisze:chce zastosowac dystanse tylko dlatego ze ciezko z felgami z ET31 wiec np kupie felgi z ET40 i do tego 10 mm dystans tylko czy to sie bedzie dobrze kupy trzymalo ?

jak duze dystanse mozna zalozyc ?
ET 31 jest przy szerokosci felgi 6.5 cala (na wywazarce wychodzi 5.5 :roll: ) , ET 38 maja sprzedawane aktualnie felgi o szerokosci 7miu cali ....

Czy to bedzie pasowac do Kappy - zobacze mam nadzieje niedlugo :roll:

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1375
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - alufelgi

Post autor: Luckyy » 10 paź 2005, 19:39

znalazlem kilka ciekawych ofert z ET35 (ET 30 nieosiagalne - wyjatek AZEV, ale sztuka za conajmniej 750 PLN !!!), chyba te 4 mm na strone nie zrobia nic zlego ??

chyba wybiore jakis model ALESSIO albo ALLtech Punto ( http://www.medsport.info )
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Anonymous

Kappa - alufelgi

Post autor: Anonymous » 10 paź 2005, 21:16

"Luckyy" pisze:znalazlem kilka ciekawych ofert z ET35 (ET 30 nieosiagalne - wyjatek AZEV, ale sztuka za conajmniej 750 PLN !!!), chyba te 4 mm na strone nie zrobia nic zlego ??

chyba wybiore jakis model ALESSIO albo ALLtech Punto ( http://www.medsport.info )
tak jak pisałem w innym temacie.. ET do 36 powinno być oki..

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1375
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Kappa - alufelgi

Post autor: Luckyy » 16 paź 2005, 21:49

ktos ma zalozone jakies dystanse ?
czy takie o grubosci 5 lub 8 mm nie zaslonia calkowinie piasty przez co "zginie" centrowanie kola ? (nie chce mi sie kola odkrecac ;-) )
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”