Kappa - wskaźnik paliwa

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - wskaźnik paliwa

Post autor: Arek » 04 paź 2004, 9:30

Jade sobie wczora ze Szczecina, zatankowałem na full (z wylewką) właczam silnik a wskazówka sruuu w prawo aż za 4/4 :shock:
Mysle sobie ki diabeł :? Zbasiłem silnik a ona dalej kisi na maxa po prawej i ani drgnie z powrotem w lewo. Więc jade dalej i myśle, kurna znowu chyba będę musiał jechać do mechaniora :roll: Jade jade jade a wskazówka jak stała za 4/4 tak stoi.
Wreszcie puknąłem w ten wskaźnik palcem (właściwie w szybke na desce) i ..... wskazówka hooop przeskoczyła na ostatnia krechę. Co sie okazało????
Otóż :lol: jak właczyłe zapłon po tankowaniu to impet sktu w prawo wskazówki był tak duży że małpa przeskoczyła przez bolec i sie zawiesiła!! A ja juz myslałem że coś z pływakiem czy jak :lol:

Żybyśmy mieli tylko takie problemy :lol: 8)
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

compablo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 77
Rejestracja: 13 lip 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Re: wskażnik paliwa

Post autor: compablo » 04 paź 2004, 14:00

"Arek" pisze:Otóż :lol: jak właczyłe zapłon po tankowaniu to impet sktu w prawo wskazówki był tak duży że małpa przeskoczyła przez bolec i sie zawiesiła!! :lol: 8)
no tak
biedny samochodzik nigdy tyle paliwa nie widział to zbaraniał... :D :D :D
Kappa 2.0 20V
Dodge Caravan 2.4


502-71-55-69

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Re: wskażnik paliwa

Post autor: romo » 04 paź 2004, 19:01

"Arek" pisze:Jade sobie wczora ze Szczecina, zatankowałem na full (z wylewką) właczam silnik a wskazówka sruuu w prawo aż za 4/4 :shock:
Mysle sobie ki diabeł :? Zbasiłem silnik a ona dalej kisi na maxa po prawej i ani drgnie z powrotem w lewo. Więc jade dalej i myśle, kurna znowu chyba będę musiał jechać do mechaniora :roll: Jade jade jade a wskazówka jak stała za 4/4 tak stoi.
Wreszcie puknąłem w ten wskaźnik palcem (właściwie w szybke na desce) i ..... wskazówka hooop przeskoczyła na ostatnia krechę. Co sie okazało????
Otóż :lol: jak właczyłe zapłon po tankowaniu to impet sktu w prawo wskazówki był tak duży że małpa przeskoczyła przez bolec i sie zawiesiła!! A ja juz myslałem że coś z pływakiem czy jak :lol:

Żybyśmy mieli tylko takie problemy :lol: 8)
To masz extra raz zalewasz ijezdzisz za darmoche :lol: :lol: ja mialem kiedys lepiej w scorpiaku zmienialem cala deske rozdzielcza bo zachcialo mi sie miec obrotomierz wiec podjechalem do elektrczka bo trzeba bylo pozmieniac wtyczki bo ten model mial inne.tak mi podlaczyl ze podczas jazdy temperatura spadala a paliwo sobie przybywalo.bylo extra -wytwornia paliwa.pozamienial kablewe wtykach i skonczyla sie wytwornia :lol:
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Anonymous

wskaznik paliwa

Post autor: Anonymous » 01 gru 2004, 17:07

Witam wszystkich! W naszej dedrze dzieja sie dziwne rzeczy .Chodzi o wskaznik paliwa dostaje fjola.Auto zatankowane a pali sie kontrolka ostrzegawcza paliwa i wskazowka spokojnie sobie lezy na samym dole .Po jakims czasie wskoczy na swoje miejsce po czym opada.Czy ktos moze mi wyjasnic w czym lezy problem . :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
Arek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 546
Rejestracja: 15 lip 2003, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - wskaźnik paliwa

Post autor: Arek » 02 gru 2004, 10:16

Nie jestem ekspertem ale to chyba pływak wariuje w baku
"My Lancisti musimy sie trzymac razem" Arystoteles

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”