Lakiernik z Sulejówka Super

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Lakiernik z Sulejówka Super

Post autor: skyblu » 18 wrz 2008, 22:47

:D Od Grzole dostałem namiar na lakiernika z Sulejówka P.Sławek Kowalczyk 227835821 .....POLECAM WSZYSTKIM czekałem na wykonanie auta, wiadomo czas urlopowy, ale piszę warto, polecam,
wszystko zrobione perfekt, kolor dobrany super, zrobione z pietyzmem i z SERCEM z własnej inicjatywy polakierowana maska! i lusterka!, i inne detale, sąsiedni bok też, gęba mi się otworzyła do kolan...... tu cytuję taki samochód musi wyglądać...... /Kappa/. Myślę że śmiało można, trzeba polecać klubowiczom i wszystkim Tego Pana! : brawa : naprawdę SUPER pełna Kultura przyjemnie sie rozmawia, wszystkie detale pracy widać DZIĘKI Grzole :pifko: : brawa :

pozdrawiam :D :D :D
LANCIA KAPPA JTD sedan-była
Alfa Romeo 166 JTD jest
Krzysiek
Projekty Wnętrz

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Lakiernik z Sulejówka Super

Post autor: grzole » 18 wrz 2008, 23:18

Ten warsztat to wiedza, doświadczenie, perofesjonalizm. Tandety, jak widzisz, nie wciskałem a polecałem gdyż jest tego wart. Cieszę się wraz z Tobą z udanej restytucji auta.
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Lakiernik z Sulejówka Super

Post autor: skyblu » 18 wrz 2008, 23:49

"grzole" pisze:Ten warsztat to wiedza, doświadczenie, perofesjonalizm. Tandety, jak widzisz, nie wciskałem a polecałem gdyż jest tego wart. Cieszę się wraz z Tobą z udanej restytucji auta.
Pierwsza rozmowa telefoniczna dawała nadzieje, że jest to dobry namiar, a po pierwszej wizycie, gęba mi się uśmiechnęła, ale czekałem na rezultat,
dziś to właśnie nastąpiło, :D :D :D :D jeszcze raz dzięki :D
LANCIA KAPPA JTD sedan-była
Alfa Romeo 166 JTD jest
Krzysiek
Projekty Wnętrz

borys
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 29
Rejestracja: 10 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Lakiernik z Sulejówka Super

Post autor: borys » 19 wrz 2008, 1:07

Fajnie, że są tacy fachowcy. Oby było o podobnych przypadkach glosniej :) I wiecej :) Mam tylko pytanko odnosnie do cen. Jak one sie ksztasltuja, bo coraz powazniej zastanawiam sie nad blacharka w mojej delcie...
Pozdrawiam,
Borys
Lancia 4ever!
DELTA 1,6 GT i.e. 1992r., k 2,0 20V 145KM

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Lakiernik z Sulejówka Super

Post autor: skyblu » 19 wrz 2008, 9:06

malowany element 400
zdecydowałem się na pomalowanie całego boku,/plus uszkodzenie/, a wz z tym dostałem rabat, z uwagi na ogólną ilość elementów pomalowanych/ jw / rabat wyszedł duży :D i jest zrobione !!! :D
pozdro :D
LANCIA KAPPA JTD sedan-była
Alfa Romeo 166 JTD jest
Krzysiek
Projekty Wnętrz

borys
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 29
Rejestracja: 10 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Lakiernik z Sulejówka Super

Post autor: borys » 21 wrz 2008, 16:24

Dzieki za informacje :D
Pozdrawiam
Lancia 4ever!
DELTA 1,6 GT i.e. 1992r., k 2,0 20V 145KM

Awatar użytkownika
luki
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 27
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lakiernik z Sulejówka Super

Post autor: luki » 17 cze 2011, 15:44

Polecam Pana Sławka. Rzetelne i terminowe podejście do sprawy. Przemalowałem u niego kawałek samochodu i jestem zadowolny. Cena jest adekwatna do jakości, oczywiscie wszystko jest do dogadania. Ogólny efekt popsuła przednia szyba zabrudzona mgiełką z pistoletu lakierniczego. Ponieważ odebrałem auto i od razu pojechałem w daleką trasę, niestety nie mogłem wrócić z reklamacją, więc musiałem samemu skrobać żyletką szybę. Ale to juz chyba bardziej wina niechlujengo pracownika, niż samego zakładu.
Kappa 2.4 B LX
Punto 1.2
Seicento 1.1
126p 0.65

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”