V6 z Thesisa w Kappie...

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
Coupe
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 868
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

V6 z Thesisa w Kappie...

Post autor: Coupe » 01 sty 2010, 15:46

>http://moto.allegro.pl/item866671400_la ... dkowy.html

wszystko pięknie ładnie, tylko kto wkłada 15000zł by wystawić na aukcji za 13900?

argenta67

Odp: V6 z Thesisa w Kappie...

Post autor: argenta67 » 01 sty 2010, 15:50

Gość jest na forum, możesz mu zadać to pytanie bezpośrednio, nick ma ten sam :| : zdziwiony : :hmmm:

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Odp: V6 z Thesisa w Kappie...

Post autor: fazi » 01 sty 2010, 16:55

Coupe pisze:>http://moto.allegro.pl/item866671400_la ... dkowy.html

wszystko pięknie ładnie, tylko kto wkłada 15000zł by wystawić na aukcji za 13900?

Choćby ja za kappe dałem 12tys włożyłem 15tyś i sprzedałem za 7500zł ;) jeżdziłem raptem 2lata ,także jak masz wolne moce finansowe to kup,dołaczysz do grona szczęśliwych :D
Taki to urok starych pudeł ;)
Najgorsze ,że w tych samochpdach stos faktur od napraw ,może niewiele zmienić i tak prędzej czy póżniej cos jest do poprawki,lecz jak ktos hobbystycznie to czemu nie : ok2 :
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

argenta67

Odp: V6 z Thesisa w Kappie...

Post autor: argenta67 » 01 sty 2010, 17:15

Obliczanie, kupiłem, włożyłem, sprzedałem nigdy nie jest relatywne do ogólnego zarysu potrzeb i "dobrych uczynków" jakie się "odbyły" dzieki temu, że się jakieś auto miało. W takim przypadku ja mając pięć aut tylko dokładam : gafa :

Awatar użytkownika
Coupe
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 868
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: V6 z Thesisa w Kappie...

Post autor: Coupe » 01 sty 2010, 17:44

mało to optymistyczne, dobze ze moja jest na weekendy nie na codzień...

Awatar użytkownika
Coupe
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 868
Rejestracja: 30 gru 2008, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: V6 z Thesisa w Kappie...

Post autor: Coupe » 01 sty 2010, 17:45

tylko czy czasem sie komus nie odda za grosze wyremontowanego ideała :D

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Odp: V6 z Thesisa w Kappie...

Post autor: fazi » 01 sty 2010, 17:53

Wyremontowany ideał to taki ,który jest rozebrany na częsci pierwsze ,lakier zdarty do zywego i odbudowany od podstaw,reszta jesli chodzi o uzywane nie znasz dnia ani godziny bez wzgledu na markę :D
Co nie zmienia faktu ,że lancia jak dla mnie jest warta każdych pieniędzy lecz z umiarem :D ,i nie mówie nie ,jak mnie natchnie i bede miał nieco kasy w nadmiarze ,kto wie ;)
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

Awatar użytkownika
pawcio1
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1169
Rejestracja: 29 wrz 2006, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Odp: V6 z Thesisa w Kappie...

Post autor: pawcio1 » 02 sty 2010, 16:35

fazi pisze:Wyremontowany ideał to taki ,który jest rozebrany na częsci pierwsze ,lakier zdarty do zywego i odbudowany od podstaw,reszta jesli chodzi o uzywane nie znasz dnia ani godziny bez wzgledu na markę :D
Co nie zmienia faktu ,że lancia jak dla mnie jest warta każdych pieniędzy lecz z umiarem :D ,i nie mówie nie ,jak mnie natchnie i bede miał nieco kasy w nadmiarze ,kto wie ;)
Powiedz fazi lepiej jak Ci się sprawuje Alfa 166? Lepsza od Kappy,mniej awaryjna?
Bo myślę o takiej... ;)

Awatar użytkownika
fazi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 09 lis 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Odp: V6 z Thesisa w Kappie...

Post autor: fazi » 02 sty 2010, 16:45

pawcio1 pisze:
fazi pisze:Wyremontowany ideał to taki ,który jest rozebrany na częsci pierwsze ,lakier zdarty do zywego i odbudowany od podstaw,reszta jesli chodzi o uzywane nie znasz dnia ani godziny bez wzgledu na markę :D
Co nie zmienia faktu ,że lancia jak dla mnie jest warta każdych pieniędzy lecz z umiarem :D ,i nie mówie nie ,jak mnie natchnie i bede miał nieco kasy w nadmiarze ,kto wie ;)
Powiedz fazi lepiej jak Ci się sprawuje Alfa 166? Lepsza od Kappy,mniej awaryjna?
Bo myślę o takiej... ;)
Powiem tak ,poprostu rewelacja gorąco polecam ,samochód totalnie bezawaryjny przynajmniej narazie,dostepność ewentualnych częsci znacznie lepsza jest ich pełno i są tanie ,samochód bez wątpienia bardziej widzialny na ulicach ,jest dużo nowoczesniejszy ma super sprzęt grający ,działającą bez zarzuti klime i spalanie 8on .przy 6-cio biegowej skrzyni rewelacja.No i styl ,jest nieco twardszy od kappy lecz to sportowa dusza :D .
Zobacz w LT mają taką w przygotowaniu 2004 rok 2.4jtd ,trzeba by tylko dokładnie o ten rocznik popytać bo z takim przodem wychodziły do 2003 ,może jakaś z końca produkcji,obejrzyj jest super, dokładnie taką mam tyle ,że mam kierownice w drewnie.
Polecam : ok2 :
Alfa Romeo 159 1,9 16v
Mitsubishi ASX 1.8DID 4WD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kappa/Kappa SW/Kappa Coupe”