Ypsilon OSTRZEŻENIE

Ogłoszenia obejrzane i ostrzeżenia lub polecenia związane z obejrzanymi autami lub ogłoszeniami z internetu.
Dział zawiera informacje o nieuczciwych i uczciwych sprzedawcach!
Obowiązkowy "print screen" lub zdjęcia opisywanego samochodu!!!
Kondziu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 894
Rejestracja: 16 kwie 2007, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Warszawa

Ypsilon OSTRZEŻENIE

Post autor: Kondziu » 01 lip 2010, 9:39

Wczoraj oglądałem tego Ypsilonka pod Wołominem wieś Leśniakowizna 192.
Jeździła nim dziewczyna jest to kolejne auto w rodzinie więc przebieg może być realny, wyposażenie jak przystało na wersję Platino, o dziwo nie zniszczona klamka drzwi kierowcy.

minusy
-brak alufelg (opony nadają się tylko do wymiany)
-brak książki serwisowej (podobno jest ale gdzieś schowana) po krótkiej rozmowie dowiedziałem się, że mają wspaniałych mechaników i do ASO nie jeżdżą.
-uderzone prawym przodem (podobno w Nissana) wymieniony zderzak (źle spasowany), ruszone spawy podłużnicy przy grodzi czołowej.
-zaniedbany w środku brud wrośnięty w tapicerkę i plastiki (chyba tylko odkurzali).

Autem się nie przejechałem bo nie widziałem takiej potrzeby. Umówiłem się na przegląd do Carserwisu a po dwóch godzinach odmówiła wizyty twierdząc, że właśnie klient płaci za niego i auto jest już sprzedane. Nie był bym sobą gdybym nie sprawdził- oczywiście auto nie sprzedane i można przyjechać obejrzeć.

Z sytuacji wnioskuję, że właściciel ma więcej do ukrycia skoro boi się ASO.

VIN: ZLA84300002004082

Jak ktoś szuka dobrego auta dla siebie to ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, nie warto tracić czasu na oglądanie.
Fiat Linea 1.4 + Niewiadów N126E

Wróć do „::: Obejrzane, ostrzeżenia i godne polecenia :::”