Proszę o rady w sprawie Lybra 1.9 JTD

Moderator: stabraf

dżordż
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2010, 20:47
Lokalizacja: Gdynia

Proszę o rady w sprawie Lybra 1.9 JTD

Post autor: dżordż » 26 paź 2010, 21:09

Otóż jestem już w fazie końcowego wyboru autka dla mnie i mojej rodziny, tylko mam dylemat co do dwóch marek lanci Lybry 1.9jtd i niewiem czy 105km, 110km, 115km różne są opinie o mocach tych silników, ale z regóły dobre wrażenie, oraz mondeo 2.0 tddi z 2002r ceny podobne, ale szukam autka taniego w eksploatacji i oszczędnego. W miare wieksza połowa przemawia za lancią, ale kusi mnie też mondeo z tego powodu, że mam takie tylko, że 2 generacji, ale w benzynie i silnik odmówił już współpracy :lol: Proszę o pomoc za wszelkie rady będę wdzięczny!!!
Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 21:15 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nadużywanie dużych liter

dawram
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 26
Rejestracja: 14 gru 2009, 11:57
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Proszę o rady w sprawie Lybra 1.9 JTD

Post autor: dawram » 27 paź 2010, 20:43

dżordż pisze:Otóż jestem już w fazie końcowego wyboru autka dla mnie i mojej rodziny, tylko mam dylemat co do dwóch marek lanci Lybry 1.9jtd i niewiem czy 105km, 110km, 115km różne są opinie o mocach tych silników, ale z regóły dobre wrażenie, oraz mondeo 2.0 tddi z 2002r ceny podobne, ale szukam autka taniego w eksploatacji i oszczędnego. W miare wieksza połowa przemawia za lancią, ale kusi mnie też mondeo z tego powodu, że mam takie tylko, że 2 generacji, ale w benzynie i silnik odmówił już współpracy :lol: Proszę o pomoc za wszelkie rady będę wdzięczny!!!
Generalnie z w/w silników polecam 116 KM jedyna słuszna decyzja : yesyes :

Awatar użytkownika
coolpibi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 164
Rejestracja: 10 cze 2010, 22:29
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kielce

Re: Proszę o rady w sprawie Lybra 1.9 JTD

Post autor: coolpibi » 27 paź 2010, 20:50

Ja mam 105 kucyków i nie narzekam. Elastyczny w mieście i na trasie. Chociaż zawsze chciałoby się więcej mocy!!! :lol:
cool_pibi
Lybra 1,9 JTD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lybra/Lybra SW”