Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Boorek

Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: Boorek » 07 mar 2011, 22:47

Witam! Czy wiecie może gdzie kupić lalkę czy misia które czasami można spotkać przyczepione do zderzaków.... jakąś taką pokiereszowaną, jak przejechaną itd... ogólnie zamysł jest podobny do tego tutaj klik tyle że chciałbym obejrzeć jakieś takie lalki albo miśki a nie kuraki... Pozdro


P.S. chcecie to komentujcie :lol: : yesyes :

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: Gros » 07 mar 2011, 22:52

Lalki to w sexshop :lol: :lol: :lol:
:lol: : gafa : :bitwa:

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Re: lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: bufi » 07 mar 2011, 22:55

Kurczak to zabawka ze sklepu zoologicznego dla zwierzaków np. psów :)

Boorek

Re: lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: Boorek » 07 mar 2011, 22:55

heheheh znam też inne miejsca gdzie je można spotkać... tyle tylko że nie bardzo chcą ze mną podróżować przyczepione do zderzaka... nooo ale nie o tym chciałem... Pozdrawiam


Bufi- wiem wiem, kuraki już wytropiłem, tyle tylko że nie do końca o coś takiego mi chodziło, jak spotkam takiego jednego Mini morrisa na mieście to postaram się zrobić zdjęcie... Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: Gros » 07 mar 2011, 22:58

Wejdź na allegro pytałem córki coś gdzieś takiego wypatrzyła były maski ręce i całe pajace do bagażnika
:lol: : gafa : :bitwa:

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: Nat » 08 mar 2011, 14:42

Boorek pisze:P.S. chcecie to komentujcie :lol: : yesyes :
Na odpuście w Małkini byłe takie kury. Serio. :lol:
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Re: Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: Sebastian » 08 mar 2011, 15:10

Większe 'wrażenie' robi zakrwawiona ręka przytrzaśnięta bagażnikiem ;)
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Re: Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: bufi » 08 mar 2011, 18:26

Sebastian pisze:Większe 'wrażenie' robi zakrwawiona ręka przytrzaśnięta bagażnikiem ;)
To już niebezpieczne , kierowcy spokojni i biorący życie na serio mogą spowodować zagrożenie w ruchu lądowym :D

Awatar użytkownika
bufi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2324
Rejestracja: 09 paź 2008, 0:00
Lokalizacja: Olkusz

Re: lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: bufi » 08 mar 2011, 18:29

Gros pisze:Lalki to w sexshop :lol: :lol: :lol:
Gros masz obrzydliwy avatar . Zastanawia mnie tylko dobór kolorów w kwiatku , co Tobą kierowało ?

Boorek

Re: Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: Boorek » 08 mar 2011, 20:12

nie no ręka to nie bardzo.... na ebayu znalazłem lalki o jakie mi chodzi, ale jak Bufi mówi mogło by to być zbyt drastyczne (ktoś mógłby pomylić z dzieckiem : gafa : ) dlatego chyba zostaje jakaś laleczka voodoo albo misiek jeśli już takiego znajdę... a tak w ogóle to niektóre te lalki to jest jakaś masaaaakra dla przykładu jedna aukcja, która mną wstrząsnęła lekko nie dla forumowiczów o słabych nerwach czy jakoś tak a tutaj taki lajcik

Awatar użytkownika
PAHO
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: PAHO » 19 mar 2011, 10:52

dodam tylko że taka laleczka "zniknie" ci do dwóch dni, bo to polska :)

Awatar użytkownika
Sharuga
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 806
Rejestracja: 21 mar 2009, 20:28
Lokalizacja: Połczyn Zdrój

Re: Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: Sharuga » 19 mar 2011, 12:22

Ja mam większy problem, bo nie wiem gdzie kupić spray do lusterek i taką fajną naklejkę na tylną szybę PIONEAR, jak już je przyciemnię. Zaciski pomalowałem na czerwono, ale chyba za bardzo w palnik daję, bo się spaliła farba i teraz są takie nieciekawe. Super za to wyglądają przyciemnione światłą z tyłu. Zrobiłem sobie też badlooka z folii samoprzylepnej i teraz Lyberka wygląda superaśnie, jak BMW prawie :). Tylko skąd wziąć ten spray na lusterka...
Aha, nie wiecie jaki wydech pierdzi najbardziej??? Jakąś taka rurę z 15cm wstawię ;)
Pozdrowienia z ziemi Połczyńskiej
Lybra SW '99 1.9 jtd,

Boorek

Re: Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: Boorek » 19 mar 2011, 20:24

PAHO pisze:dodam tylko że taka laleczka "zniknie" ci do dwóch dni, bo to polska :)
nie PL tylko UK...


Sharuga.... Widzisz jak to mówią nie jest ładne co jest ładne tylko co się komu podoba.... zresztą nawet nie wiesz do jakiego auta ja chcę tą lalkę przyczepić.. Poza tym czemu władowałeś się z tym postem w mój temat?... Lybry nie mam więc Ci nie pomogę, lusterka i lampy z przodu mam czarne w oryginale, naklejkę na drzwi robił mi znajomy wydech mam stock a zacisków jeszcze nie malowałem (ja preferuję zielony fluorescencyjny)... więc uprzejmie proszę żebyś się oddalił z mojego tematu jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia. To nie jest "hyde park". Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sharuga
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 806
Rejestracja: 21 mar 2009, 20:28
Lokalizacja: Połczyn Zdrój

Re: Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: Sharuga » 19 mar 2011, 21:15

Boorek pisze:
PAHO pisze:dodam tylko że taka laleczka "zniknie" ci do dwóch dni, bo to polska :)
nie PL tylko UK...


Sharuga.... Widzisz jak to mówią nie jest ładne co jest ładne tylko co się komu podoba.... zresztą nawet nie wiesz do jakiego auta ja chcę tą lalkę przyczepić.. Poza tym czemu władowałeś się z tym postem w mój temat?... Lybry nie mam więc Ci nie pomogę, lusterka i lampy z przodu mam czarne w oryginale, naklejkę na drzwi robił mi znajomy wydech mam stock a zacisków jeszcze nie malowałem (ja preferuję zielony fluorescencyjny)... więc uprzejmie proszę żebyś się oddalił z mojego tematu jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia. To nie jest "hyde park". Pozdrawiam
Ej, wyluzuj. Czasami mam takie głupawki, ale nie była to żadna insynuacja pod Twoim adresem:) Już się oddalam.
PS: mi osobiście podobały się te "rączki" wystające z bagażnika;)
Pozdrowienia z ziemi Połczyńskiej
Lybra SW '99 1.9 jtd,

Alan

Re: Lalka przyczepiona do zderzaka... gdzie kupić?

Post autor: Alan » 19 mar 2011, 21:17

u nas ,popularne są smoczki na oczkach do holowania :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”