Ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM Kraków Proszowice !!

Ogłoszenia obejrzane i ostrzeżenia lub polecenia związane z obejrzanymi autami lub ogłoszeniami z internetu.
Dział zawiera informacje o nieuczciwych i uczciwych sprzedawcach!
Obowiązkowy "print screen" lub zdjęcia opisywanego samochodu!!!
szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM Kraków Proszowice !!

Post autor: szajbus » 29 maja 2011, 13:46

Witajcie
oglądałem thesisa
VIN ZLA84100000013641
:link:
jest za 21.900 lub 26.000 bo raz nett raz brutto
sprzedawca
VOLVO LANCIA KRAKÓW
Kościuszki 108

32-100 Proszowice
tel.: +48 518-504-164
+48 508 909 379
+48 12 386 11 75
adres strony: http://konpat.otomoto.pl/

DRAMAT!
wszytko nie działa :

- nie działają zegary
-hamulec ręczny nie działa błąd po zagnieceniu się zwalnia
-szyby nie działają
-ABS nie działa
-ESP tez
-kontrolka silnika świeci
-ASR nie działa
-klimatyzacja raz działa raz nie
-panel klimy raz odpala wentylator raz nie mruga sam ustawia temp cuda jaja nie do opanowania

LAKIER ZNISZCZONY OD MYJNI SAME RYSY PO SZCZOTKACH
na dachu wgniotki
prawy błotnik malowany
prawy srodkowy słupek wyrwana okładzina od podsufitki do fotela (tam gdzie pas wchodzi do słupka)
tylna kanapa przepalona fajkami
w aucie śmierdzi fajkami
rdza na klapie tylnej
LAMPY matowe i dodatkowo OBIE maja PĘKNIĘTE KLOSZE na dole przy spryskiwaczach do wymiany
prawy xeno różowy lewy niebieski podobno wymienili przetwornice
opony łyse jak kolano
lewy schowek pod kierownica skręcany blachowkrętem przez tapicerkę bo odpadał !!
gałka biegów przetarta skora
brak parktronica
navi nie działa w pl


TYP mówi ze nie było błędów teraz się pojawiły bo spawali rurę wydechowa i nie odpięli akumulatora i ze to się usunie na pewno tylko teraz się podłączyli ale komp im nie chciał się z autem połączyć
podejrzewam ze jak nie odpięli aku przy spawaniu to wszystkie kompy są do wy.....
dodatków TYP się chwali ze on to odda do gościa co cofa liczniki 159 i dyrektorowi ASO z KR cofał bo w aso nie umieli to już wiadomo ... i ze taki z niego elektronik macher ze sobie poradzi z naprawa tego auta
AUTO NIE BYŁO NIGDY W ASO SPRAWDZIŁEM a książka cala podbita ZLA84100000013641 po zakupie nie widziane w aso w żadnym kraju !!!


LIPA JAK C.... myślałem ze gościa ubije dobrze ze tylko 100km jechałem bo szkoda się fatygować
Ostatnio zmieniony 31 maja 2011, 21:45 przez Dudi, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Zakodowałem link, pisownia tragedia - ktoś ma chyba problemy z j. polskim.

Awatar użytkownika
bogdan
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 1789
Rejestracja: 20 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Narew
Kontakt:

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: bogdan » 29 maja 2011, 15:45

Tak to bywa jak ktoś chce sprzedać auto za wszelką cenę. Też to przerabiałem, jeździłem po kappe do Nowego Tomyśla, 500 km w jedną stronę i : czerwona :
Pozdrawiam i powodzenia w zakupie.

Polej
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2432
Rejestracja: 09 lut 2010, 16:45
Imię: Marcin
Lokalizacja: podkarpacie

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: Polej » 29 maja 2011, 16:11

Thesis w cenie Lybry o czymś świadczy,
jednak myślę, że powinien tu się wypowiedzieć sam sprzedający, który czasem zagląda na forum, a jak dotąd z aut z tego komisu kilka osób tu było/jest zadowolonych.

Ciekawi mnie tylko, gdzie i w jaki sposób szajbus sprawdziłeś te wszystkie układy i czy aby na pewno wszystkie to usterki. Oczywiście auta nie widziałem, więc nie wiem ;)
Lancia Kappa 2.0 20V
Saab 9-5 2.8 Turbo6 XWD

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10678
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: FXX » 29 maja 2011, 16:13

W skrócie cena jednoznacznie wskazuje na stan samochodu, za te pieniądze to można kupić dobrą Lybrę w tym roczniku, a nie Thesis.
Swoją drogą już kilku klubowiczy zakupiło tam samochody i raczej nie narzekali na nie.

BTW co do navi to chyba w żadnej nie działa w Polsce, bo po prostu map nie ma :) Oczywiście wyłączając Thesisy takich ludzi jak Argenta, który gdyby potrzebował to i zestaw rakiet by tam zamontował :D
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

Awatar użytkownika
vanisch
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6323
Rejestracja: 04 sie 2006, 0:00
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Tarnów

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: vanisch » 29 maja 2011, 17:00

Ponad 20 tys za Lybrę? Jaki to by miało sens?
Były:
Dedra 1.6 IE, Dedra 1.8 16v VVT, Dedra 2.0 16v, Dedra 1.6 16v LPG
Delta 1.6 16v, Delta 2.0 16v,
Delta VVT i 2.0 16v Turbo na części
Lybra 2.0 20v Emblema
Megane mkI ph2 1.9dCi, Polonez Caro Plus GLI, Golf mk2 GT, Poldolot Cargo Plus GSi
Ulysse, Doblo Malibu, Peugeot 207, Fiat Doblo, Pro_Ceed, IS200
GTC, Meriva, Vectra
Berlingo
Są:
BMW + 3x Dedra + K V6 + Yaris Verso + Vibe + SC Sporting

argenta67

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: argenta67 » 29 maja 2011, 17:13

FXX pisze: BTW co do navi to chyba w żadnej nie działa w Polsce, bo po prostu map nie ma :) Oczywiście wyłączając Thesisy takich ludzi jak Argenta, który gdyby potrzebował to i zestaw rakiet by tam zamontował :D

Kolego Kamilu zbytek łaski :nono: :nono: , Thesis to tylko auto, a nie odrzutowiec. Mapę navi europy mam niemiecką, ale będąc w Włoszech nie była zbyt realna : beczy :

Polej
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2432
Rejestracja: 09 lut 2010, 16:45
Imię: Marcin
Lokalizacja: podkarpacie

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: Polej » 29 maja 2011, 17:16

FXX pisze:W skrócie cena jednoznacznie wskazuje na stan samochodu, za te pieniądze to można kupić dobrą Lybrę w tym roczniku, a nie Thesis.
Swoją drogą już kilku klubowiczy zakupiło tam samochody i raczej nie narzekali na nie.

BTW co do navi to chyba w żadnej nie działa w Polsce, bo po prostu map nie ma :) Oczywiście wyłączając Thesisy takich ludzi jak Argenta, który gdyby potrzebował to i zestaw rakiet by tam zamontował :D
z tą nawigacją, to raczej ACME sobie poradził, jest o tym wątek,
btw. ACME sprzedaj 2 Thesis w moim zdaniem dobrych cenach, i fajnych wyposażeniach, więc były to moim zdaniem ciekawsze propozycje z małopolski.
Lancia Kappa 2.0 20V
Saab 9-5 2.8 Turbo6 XWD

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10678
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: FXX » 29 maja 2011, 17:18

Jak to jaki?
Znajdź dobrą Lyberkę w wersji Intensa bądź Emblema z rocznika 04-05 za mniej niż 20 tys :roll:
Ja takie widziałem jedynie w ogłoszeniu z Płocka :lol:

Argenta, spokojnie ;) Nie wiem jakie masz mapki, ale miałem na myśli to, że te w ogłoszeniach to zwykłe samochody, przy których nikt niczego nie dokładał, bo z reguły po prostu nie potrafił. A z tego co zdążyłem doczytać na forum, to Ty potrafisz tam dołożyć parę bajerów, czy cokolwiek innego wykombinować, a o czym 95% użytkowników i mechaników nie ma pojęcia.
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

Awatar użytkownika
FXX
Administrator
Administrator
Posty: 10678
Rejestracja: 27 mar 2009, 16:14
Imię: Kamil

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: FXX » 29 maja 2011, 17:19

Tak zgadza się, ACME coś z tym wykombinował, ale to jest kolejna osoba, która ma jakieś pojęcie o tym samochodzie i jak widać co nieco tworzy :)

Edit:
Dokładnie jak mówi kolega Polej, zobacz ogłoszenie wystawione przez Klubowicza ACME. On raczej nie sprzedaje byle czego ;)
Volvo S60 R-Design D5

Były:
Alfa Romeo MiTo 1.4 16V
Alfa Romeo 159 SW 2.4JTDm
Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD

Lancia Lybra SW 1.9JTD
Daewoo Espero 1.5 GLX

Obrazek

Awatar użytkownika
Heathen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2001
Rejestracja: 15 paź 2009, 14:35
Imię: Konrad
Lokalizacja: Zabrze

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: Heathen » 29 maja 2011, 17:29

vanisch pisze:Ponad 20 tys za Lybrę? Jaki to by miało sens?
2,4 jtd 2004 rok dla Lybry to normalna cena moim zdaniem (Intensa sczegolnie)
QV...soon:)

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: szajbus » 29 maja 2011, 20:08

jak to jak sprawdziłem no wsiadłem i na tablicy wszytko swieci i jak jedziesz nic nie dziala hamulec odrazu sie zwalnia abs brak esp sie swiecilo asr nie dziala nawiew fiksowal ogolnie napsielm zaby nikt sie po to auto nie wybierał .. i do tego tekst o kreceniu licznika .... 2 tez byla 2.4 jtd z rozwalonym przodem jeszcze nie zrobina ... ogolnie sprzedawca to cwaniak chcialem sie zamienic z dolpata za moje auto ale jak to zobaczylem to zrezygnowałem ja wlozylem 25,000 zeby moje bylo w stanie idealnym ale to jesli tak ma wygladac stan idealny z ogloszenia to chyab by mi musial dopłacic bo to szkoda sie fatygowac chyba ze ktos chce kupic i sie pokazac aha gaz jest z 2004 roku z tego co pamietam i hmologacja na zbiornik jest na 10 lat wiec 2 lata butli zostalo jak ktos chce tanio aby miec i sie pokazac to kupujcie ale skarbonka bedzie zaloze sie ze bedzie problemowym pojazdem po tym spawaniu elektronika bedzie dawala w d....
odnosnie navi to juz rpzracowalem system siemensa i da sie zladowac navteq z rt2 psa/renault/opel
ja odradzam to auto

Awatar użytkownika
Lanciakrak
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 312
Rejestracja: 09 sie 2008, 0:00
Imię: Konrad
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: Lanciakrak » 29 maja 2011, 23:07

ogólnie sprzedawca to cwaniak...
zgadza się bo nie wziął w rozliczeniu złomu...
gość telefonicznie zachwala swoje cudna auto. peugeot 607 3.0 2000rok super stan doinwestowany itd. umawiamy się na oględziny aut. pierwsze słowa człowieka to przechwałki że ma klienta na swoje auto. płaci mu on 20tys zł!!! ok mówię jedź, sprzedaj i przyjedz z gotówką... gość nie bo on woli miec już to za sobą. mówię mu że mogę mu maksymalnie 14tys zaproponować za jego auto, gość się godzi - nie oglądając nawet thesisa... czerwona lampka. ma klienta za 20 a oddaje za 14??? po sprawdzeniu miernikiem lakieru auto które miało być bezwypadkowe okazuje się po mocnym dzwonie z przodu. w niektórych miejscach miernik wskazuje milimetr szpachli. to naprawdę dużo. gość twierdzi cytuję "takie urządzenia się mylą". otóż nie kolego. ten czujnik za ponad 1,5tys zł się nie myli. tył również robiony. zderzak nie pasuje do reszty. po otwarciu maski silnika przerażenie. tak mokrego i zalanego silnika nie widziałem dawno. gość tłumaczy że coś tam było wymieniane i tak się leje. tłumaczę mu że jak się wymienia, uszczelnia itd to w celu aby się nie lało ale nie dałem rady przetłumaczyć. po jeszcze kilku odkryciach powiedziałem, że auto mnie nie interesuje nawet za 10tys. kolega się chyba obraził i pisze głupoty. a w sumie rozeszliśmy się bez spięć... miło nawet...
co do thesisa... zapraszam kogoś bezstronnego na oględziny. zapewniam zero błędów na komputerze, gaz zalegalizowany w pl za 120 zł ważny na 10lat, zresztą nie wiem jakie auto kolega oglądał ale chyba nie u mnie na placu... reszta też wyssana z palca. być może gość wie te wszystkie rzeczy o serwisach itd z własnego podwórka bowiem przechwalał się że kupił thesisa z 2009roku!!! (już nie produkowany) i ma 3 lata gwarancji. z racji tego że ma znajomości na serwisie będzie wymieniał wszystko w tym moim na gwarancji, że tak samo kombinował z tym peueotem itd itd. szkoda czasu na pisanie.
tak jak napisałem. zapraszam kogoś na oględziny. ja też umiem sobie założyć konto na forum i obsmarować kogoś. a co. jak do tej pory mam wielu zadowolonych klientów na tym forum ale nie tylko więc jeden urażony człowiek... a niech będzie. może dzięki niemu moje usługi będą jeszcze lepsze...
pozdrawiam szajbusku
Ostatnio zmieniony 30 maja 2011, 7:58 przez jakubg, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: kilka lietrówek.

Rafako

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: Rafako » 29 maja 2011, 23:22

Lanciakrak pisze:ogólnie sprzedawca to cwaniak...
zgadza się bo nie wziął w rozliczeniu złomu...
gość telefonicznie zachwala swoje cudna auto. peugeot 607 3.0 2000rok super stan doinwestowany itd. umawiamy się na oględziny aut. pierwsze słowa człowieka to przechwałki że ma klienta na swoje auto. płaci mu on 20tys zł!!! ok mówię jedź, sprzedaj i przyjedz z gotówką... gość nie bo on woli miec już to za sobą. mówię mu że mogę mu maksymalnie 14tys zaproponować za jego auto, gośc się godzi - nie oglądając nawet thesisa... czerwona lampka. ma klienta za 20 a oddaje za 14??? po sprawdzeniu miernikiem lakieru auto które miało być bezwypadkowe okazuje się po mocnym dzwonie z przodu. w niekturych miejscach miernik wskazuje milimetr szpachli. to naprawdę dużo. gożć twierdzi cytuję "takie urządzenia się mylą". otóż nie kolego. ten czujnik za ponad 1,5tys zł się nie myli. tył również robiony. zderzak nie pasuje do reszty. po otwarciu maski silnika przerażenie. tak mokrego i zalanego silnika nie widziałem dawno. gość tłumaczy że cośtam było wymieniane i tak się leje. tłumaczę mu że jak się wymienia, uszczelnia itd to w celu aby się nie lało ale nie dałem rady przetłumaczyć. po jeszcze kilku odkryciach powiedziałem, że auto mnie nie interesuje nawet za 10tys. kolega się chyba obraził i pisze głupoty. a w sumie rozeszliśmy się bez spięć... miło nawet...
co do thesisa... zapraszam kogoś bezstronnego na oględziny. zapewniam zero błędów na komputerze, gaz zalegalizowany w pl za 120 zł ważny na 10lat, zresztą nie wiem jakie auto kolega oglądał ale chyba nie u mnie na placu... reszta też wyssana z palca. być może gość wie te wszystkie rzeczy o serwisach itd z własnego podwórka bowiem przechwalał się że kupił thesisa z 2009roku!!! (już nie produkowany) i ma 3 lata gwarancji. z racji tego że ma znajomości na serwisie będzie wymieniał wszystko w tym moim na gwarancji, że tak samo kombinował z tym peueotem itd itd. szkoda czasu na pisanie.
tak jak napisałem. zapraszam kogoś na oględziny. ja też umiem sobie założyć konto na forum i obsmarować kogoś. a co. jak do tej pory mam wielu zadowolonych klientów na tym forum ale nie tylko więc jeden urażony człowiek... a niech będzie. może dzieki niemu moje usługi będą jeszcze lepsze...
pozdrawiam szajbusku
: ok2 : : ok2 : : ok2 : I to jest krótka i rzeczowa odpowiedź zachwalanego na Forum sprzedawcy Lancii : ok2 : ...
...i nie wiem czemu ale jakoś bardziej mnie przekonują słowa Lanciakrak-a, który wielu ludziom sprzedał dobre samochody, niż jakiegoś gościa, który w środku lata sprawdza bbs-y i asr-y "silą woli i laserem" ;)
Podejrzewam, że przy oględzinach okaże się, że ów Thesis wcale nie jest taki straszny, jak go malują :D
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: markiz » 29 maja 2011, 23:28

No i Kolega Szajbus został chyba ,,zgaszony" :lol: Przeczytał i się wylogował. :D
Ja tam jestem zadowolony z zakupu Zety u Konrada i chyba nie tylko ja :D
Takie wpisy śmieszne mnie nie zniechęcą do kolejnej współpracy z tym komisem.
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

szajbus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 495
Rejestracja: 14 maja 2011, 22:04
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Re: ostrzegam ! Lancia Thesis 2,4 20V 170KM kraków proszowic

Post autor: szajbus » 29 maja 2011, 23:36

2009 2.4 jtd 175hp i nie 3 a 5 lat gwarancji z umowa serwisowa lub 1.000.000km
czujnik za 1500zł z oprawa robioną w paicie :D dobre :D poza tym jak sprawdzaliście np tylny błotnik to wyszło od 130 do 240 grubość lakieru i mówisz ze bite :) jak wiadomo tą cześć maluje się w całości bo nie da sie tego odciąć żeby nie było widać łączenia tutaj nic nie widać wszytko proste w 100% i skoro jest warstwa nominalna lakieru a zaraz obok jest podobno grubiej to chyba należało by się zastanowić czy ten miernik faktycznie działa poprawnie?

Panie kolego miałeś szczęście że miałem załatwienia w kr bo inaczej jeszcze byś płacił za dojazd ciekawe ze ogłoszenie stoi już 6 miesiącu i zaczynało się od 32.000zł a teraz już 21.000 to chyba coś nie tak? o.0 promocja?

Ja powiedziałem w rozmowie ze przednie prawe nakole malowane i widać to gołym okiem niech ktoś podjedzie i sprawdzi jaki jest stan pojazdu. Chwalenie się kręceniem licznika w 159 tez nie jest dobre przy sprzedawaniu pojazdu. Co do mojego auta w piątek było na oględzinach u rzeczoznawcy wyniki pomiaru lakieru -(przed pomiarem wyczyszczone miejsca styku) 30 punktów pomiarowych 1 podkreślam 1 element malowany wiec lepiej wymień miernik koszt oględzin 300zł na szczęście nie ja płaciłem :D bo umowa była prost ja place za paliwo i badanie jak okaże się ze coś więcej wyjdzie niż mówiłem i co ? niezalany rzeczoznawca wystawił opinie.

Moje auto sprzedane
co powiesz na :
zakładam ze błędy pokasowane abs esp asr reczny a reszta?
malowane prawe nadkole
przepalona tapicerka
skręcony schowek blachowkrętem
popękane zmatowione lampy (dowód zabrany natychmiast)
wspomaganie w trybie serwisowym
rdza na rogach klapy
wgnioty na dachu
i lakier zrysowany od myjki
łyse opony (dowód natychmiast zabrany)
i rozwalony słupek
tym się w ogłoszeniu nie chwaliłeś.


takie ogłoszenie z opisem BDB STAN to jest złykłe oszustwo !
tak samo mam wątpliwość do książki serwisowej nagle z ogłoszenia znikł VIN ciekawe czemu .... może aby nie prowokować do sprawdzenia w ASO a tam go nie widzieli nigdy ...
widziałeś moje ogłoszenie litania części fvat na wszytko opis co jest uszkodzone lub niedopracowane wszytko wypisane w treści aby nikt mi nie powiedział że go okłamałem

i nie pisze tego z jakąś uraza osobista ... nienawidzę jak ktoś reklamuje produkt który nie ma nic wspólnego z opisem
swoja droga ciekawe pojazd był jak to mówiłeś na kompie bo żarówka spalona i nagle przestał działać licznik a to dziwne ...
mam nadzieje że nikt się nie natnie ...
do kolegów wyżej chyba nie jest problemem sprawdzić ABS i asr nawet bez kompa chyba ze ktoś nie wie jak to działa ale to inna bajka :D

p.s. i jakieś p... o robionym tyle przodzie może jeszcze dach i deska :D stary podłoga równiutka w każdym miejscu każdy róg od środka prosty i wszystko spasowane tak jak fabryka wypuściła ... ale niestety komisy maja to do siebie oni wszędzie widza coś aby tylko cenę ubić :) ale z tego żyjesz wiec można to zrozumieć

Uważam ze lepiej przyznać, że to auto ze stanem BDB ma mało wspólnego i to bardzo .. i przyjąć krytykę widzę że są tutaj obrońcy ok wasza sprawa może jesteście zadowoleni ale przyjdzie czas ze ktoś kupi bubel i nie będę sam tutaj. Zapominałem dodać ze zakupiłem już lancie co prawda dużo droższą ale za to bicolore :D mam nadzieje ze nie będzie tak awaryjna jak ta 2 i mam nadzieje że następnym razem ogłoszenie będzie bardziej zgodne z prawda bo osobiście to nie mam nic do Ciebie
Ostatnio zmieniony 30 maja 2011, 8:14 przez jakubg, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ludzie - musicie pisać z telefonów? Taką to radość wam sprawia? Poprawiłem polskie znaki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Obejrzane, ostrzeżenia i godne polecenia :::”