Delta II - zegary z check panelem zamiast standardowych

Awatar użytkownika
Tomzik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5396
Rejestracja: 22 gru 2007, 0:00
Imię: Tomczysław ;)
Lokalizacja: Kwidzyn/Świecie

Delta II - zegary z check panelem zamiast standardowych

Post autor: Tomzik » 13 sty 2012, 13:39

Trochę się nakopałem, zanim założyłem temat- żeby nie było ;)

Ogólnie brak, a przynajmniej mi nie udało się znaleźć, konkretnych informacji na forum na temat przekładki zegarów. Znaleźć można jedynie takie same pytania jak moje lub odpowiedzi typu "ja też się przymierzam", ale konkretów zero.

Czy ktoś ten temat przerabiał i mu to zadziałało/nie zadziałało (jeśli nie to dlaczego?)?

Obecnie posiadam oryginalne zegary od GT, z woltomierzem oraz wskaźnikiem temperatury oleju, brak jedynie check'a. Dzisiaj odkręciłem zegary i znalazłem ładnie schowaną w piankę podłużną, białą wtyczkę z 11 kabelkami. Czyżby to było od check panelu?

Czy jeśli mam wyprowadzoną wiązkę to mogę liczyć na to, że są też wszystkie czujniki (drzwi, klapa od kufra plus ewentualnie czujnik poziomu oleju i płynu spryskiwaczy) i praktycznie wystarczy podpiąć nowe zegary? A może potrzeba jeszcze jakiejś dodatkowej skrzynki z bezpiecznikami? Jak tak to gdzie jej szukać (w sensie lokalizacji w aucie- może mam takową zamontowaną)?

Byłbym wdzięczny za konkrety, zarówno pozytywne jak negatywne, byle było konkretnie ;)
Są: Lancia Delta 2,0 Multijet; Lancia Phedra 2,2 Multijet; Yamaha XJ 900S Diversion; SHL M11W
Były: Lancia Delta HPE 1,8 16V GT; Lancia Kappa 2,0 20V Turbo; Fiat Croma 2,0 T i.e., SFM Junak M10, Romet Ogar 205

Awatar użytkownika
mac1us
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1321
Rejestracja: 01 wrz 2009, 20:10
Imię: Maciek
Lokalizacja: Radziszów Kraków

Re: Zegary z check panelem zamiast zegarów bez check panelu

Post autor: mac1us » 13 sty 2012, 14:32

Popatrz pod maską, czy masz czujnik od płynu chlodniczego jest widoczny, ze zbiorniczka wychodzi czujnik z 2 pinową kostką, przy spryskowaczach jest czarny czujnik na tle białego zbiorniczka może też zobaczysz. Nie sądzę by one były działać powinny drzwi.

Awatar użytkownika
vanisch
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 6323
Rejestracja: 04 sie 2006, 0:00
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Tarnów

Re: Delta II - zegary z check panelem zamiast standardowych

Post autor: vanisch » 13 sty 2012, 20:20

Zbiorniczek z czujnikiem też by Tomzik dostał, bo i tak go chce kupić ;)
Były:
Dedra 1.6 IE, Dedra 1.8 16v VVT, Dedra 2.0 16v, Dedra 1.6 16v LPG
Delta 1.6 16v, Delta 2.0 16v,
Delta VVT i 2.0 16v Turbo na części
Lybra 2.0 20v Emblema
Megane mkI ph2 1.9dCi, Polonez Caro Plus GLI, Golf mk2 GT, Poldolot Cargo Plus GSi
Ulysse, Doblo Malibu, Peugeot 207, Fiat Doblo, Pro_Ceed, IS200
GTC, Meriva, Vectra
Berlingo
Są:
BMW + 3x Dedra + K V6 + Yaris Verso + Vibe + SC Sporting

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”