blacharka

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
Suchar
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 120
Rejestracja: 14 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Pionki

blacharka

Post autor: Suchar » 19 cze 2006, 11:21

cześć przepraszam za moją długą nieobecność sie rozchorowałem byłem na zwolnieniu a internet tylko w pracy.wracając do tematu moja piękna DEDRA potrzebuje pomocy.Zostałem udezony na skrzyzowaniu przez forda wyskoczył z podpozadkowanej jak na pierszenstwie był zaskoczony ze jechałem,okazało sie ze dawniej było inne oznakowanie i pojechał na pamięć .na szczęście wina była jego i dostałem odszkodowanie.Mam uszkodzony lewy przedni błotnik, maskę, migacz ,lampe ,pas przedni ,zderzakPROSZE OPODANIE PRZYBLIZONEJ CENY BLACHARKI Z MALOWANIEM to oznacza wyrok śmierci smoka na masce :POZDRAWIAN SUCHAR
SUCHAR 696 019 770

Awatar użytkownika
Radicz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1605
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

blacharka

Post autor: Radicz » 19 cze 2006, 16:55

Przypuszczam, że żaden blacharz nie wyceni Ci naprawy nie oglądając auta :roll: :roll: :roll:

Pozdrawiam, Radicz.

Awatar użytkownika
mario09
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 947
Rejestracja: 12 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom - Wierzbica woj. mazowieckie

blacharka

Post autor: mario09 » 19 cze 2006, 19:13

Pogadaj z Kooczakiem z Pionek, napewno Ci pomoze.
Lancia Thema III 2.0 i.e.+gaz II gen. (zestaw Lovato LovU2)
Lancia Thema III 2.5 turbo ds LS

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

blacharka

Post autor: Nat » 19 cze 2006, 20:20

Jasne; bez oglądnięcia szkód niewiele sie wyceni.
Samo malowianie elementu w Wawie to ze 200-300 pln, więc te szkody które piszesz, to pewnie pod 1000 zł będzie. Plus części, które opisałeś, plus klepanie.... Oj, może lepiej zgodzic się na szkodę całkowitą?
Szkoda smoka :cry: :cry: :cry:
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Marcin_D
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3247
Rejestracja: 21 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom woj. mazowieckie

blacharka

Post autor: Marcin_D » 19 cze 2006, 20:49

No to ja Cię widziałem na 25 czerwca właśnie takiego robitego i się zastanawiałem co Ci się stało. U nas element 170 zl malarz, blachy trza szukać i blacharz. No troche to cię na pewno szarpnie.
Lancia i jeszcze raz Lancia

Lancia Kappa 2,4 20V LX Bi-Power

Awatar użytkownika
pew
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

blacharka

Post autor: pew » 20 cze 2006, 11:11

A może jeździć? Jakbyś dojechał do np. takich Siedlec to zapłacisz za wszystko nawet 50% mniej ... Dla porównania: kilka lat temu musiałem wyklepać i pomalować prawy przedni błotnik + naprawa zderzaka. Rozwaliłem to niedaleko Wawy więc spytałem blacharza pod miastem ile weźmie za to - chciał 700 (ich farby). Sklepałem młotkiem, przyczepiłem zderzak sznurkiem i dojechałem do siebie za Lublin - dałem za wszystko (też lakier sami załatwiali 380). Btw. znajoma robiła wtedy identyczną naprawę Opla Corsy w ASO i dała za to 2000 (sic!).
Pepe le Pew
Lybra SW 2.4 jtd / była Thema i.e. turbo i 2x Delta II HPE 1.8 GT

Awatar użytkownika
Suchar
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 120
Rejestracja: 14 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Pionki

blacharka

Post autor: Suchar » 20 cze 2006, 12:45

szkoda całkowita byłaby ale chcieli auto+drobna dopłate. do MARCINA CZY ZNASZ ZAKŁAD NA ŁAMANA 19 radom robią włoszczyzne,alfy,fiaty zatko lancie.Byłem ale ale zadnej alfy nie mieli skończonej morze słyszaleś o ich robotach.OC dostałem więc ato zrobie,przdalo bysie tanio i dobrze bo przywiązałem się do lanci :love:
SUCHAR 696 019 770

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”