Delta II - zaciski hamulcowe

Awatar użytkownika
Andrzej76
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 55
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Puławy, woj. lubelskie

Delta II - zaciski hamulcowe

Post autor: Andrzej76 » 19 lip 2006, 0:22

W mojej Lence z tyłu są zaciski, które na naszych "doskonałych" drogach wydają z siebie dość nieprzyjemne odgłosy. Poruszałem ręką zacisk na boki i wydawało mi się, że był zbyt duży luz. Słychać też było stukanie. Moje obawy potwierdziło badanie na stacji diagnostycznej. Szczególnie hałasuje lewy. Może ktoś miał podobny problem i doradzi mi co zrobić. Klocki są dobre i wszystko jest poskręcane jak należy.
Lancia Delta II, 1.6/8V+LPG, 1994

Anonymous

Nuova Delta - zaciski hamulcowe

Post autor: Anonymous » 08 sie 2006, 0:57

Mam też ten sam problem, po wymianie klocków z tyłu czasami słyszę jak jadę po kostce, że czoś stuka z tyłu. Sprawdzałem tez zaciski jak auto stało na kanale i mają luz, już się przyzwyczajiłem do tego :(

Awatar użytkownika
TADEO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 334
Rejestracja: 01 kwie 2005, 0:00
Lokalizacja: Szczecin

Nuova Delta - zaciski hamulcowe

Post autor: TADEO » 08 sie 2006, 9:39

chyba kazdy w delcie ma jakies problemy z hamulcami z tylu. ja mam w nim cos zapieczonego i mi nie dziala reczny z prawej strony. musze z tym powalczyc
Była Lancia Delta 08.07.2008
Był VW Golf V GTI
Jest BMW 7 e65 730d

Anonymous

Nuova Delta - zaciski hamulcowe

Post autor: Anonymous » 08 sie 2006, 11:13

"TADEO" pisze:chyba kazdy w delcie ma jakies problemy z hamulcami z tylu. ja mam w nim cos zapieczonego i mi nie dziala reczny z prawej strony. musze z tym powalczyc
Też miałem taki problem, po przeczyszczeniu zacisku i wymianie linki ręczny działa jak ta lala :D

Radinho
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Nuova Delta - zaciski hamulcowe

Post autor: Radinho » 08 sie 2006, 22:42

"TADEO" pisze:chyba kazdy w delcie ma jakies problemy z hamulcami z tylu. ja mam w nim cos zapieczonego i mi nie dziala reczny z prawej strony. musze z tym powalczyc
A u mnie z kolei trzyma i nie chce puscic na prawym kole, wiec na razie nie uzywam, ale tez chcialbym sie jakos do tego zabrac...

Awatar użytkownika
TADEO
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 334
Rejestracja: 01 kwie 2005, 0:00
Lokalizacja: Szczecin

Nuova Delta - zaciski hamulcowe

Post autor: TADEO » 12 sie 2006, 10:46

a ja walcze z tymi hamulcami i nic nie moge poradzic w najgorszym wypadku bede kupowal caly nowy zacisk, linki od recznego mam nowe, aha a dokladniej u mnie jest tak ze sie zapiekal tloczek a teraz zapiekla mi sie wajcha od linki od recznego. wrocilem wczoraj z niemiec i mam nadzieje ze w tym tyg bede mial juz to zrobione
Była Lancia Delta 08.07.2008
Był VW Golf V GTI
Jest BMW 7 e65 730d

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”